W roku szkolnym 2016/2017 uczniowie obecnej klasy 4A wzięli udział w międzynarodowym projekcie dotyczącym praktyki uważności (Mindfulness). Efekty naszej wspólnej pracy oraz podjęte przez nas działania w dziedzinie europejskiej współpracy zostały uznane za szczególnie oryginalne i nowatorskie. Mam przyjemność powiadomić rodziców i uczniów klasy 4A o otrzymaniu przez nas prestiżowej Krajowej Odznaki Jakości eTwinning - Quality Label za projekt "Open Mind & Happy Heart".

Uprzejmie informujemy, że Uroczyste Rozpoczęcie Roku Szkolnego 2017/2018 odbędzie się 4 września o godzinie 10.00.

Z wielką radością ogłaszamy wyniki Międzynarodowego Konkursu Wiedzy o Krajach Anglojęzycznych „The Big Challenge” dla klas 6-5, w którym wzięły udział szkoły z Polski, Austrii, Belgii, Francji, Niemiec, Włoch, Holandii, Hiszpanii i krajów skandynawskich.

„Czytanie wszystkimi zmysłami” – to hasło przewodnie tegorocznej edycji Festiwalu Literatury dla Dzieci, w którym brały udział klasy trzecie. Podczas spotkania z przebranym w strój jednego z bohaterów książki „ Czasodzieje” - Michałem Żołyńskim poznaliśmy cechy charakteryzujące gatunek fantasy. Potem przeszliśmy na piechotę do Nadbałtyckiego Centrum Kultury, gdzie w sali mieszczańskiej przywitał nas Andrzej Maleszka - autor, bestsellerowej wśród powieści dla dzieci i młodzieży, serii Magiczne Drzewo.

Z dumą i wielką radością dzielimy się z Państwem wynikami naszych uczniów w kolejnej, już dwunastej odsłonie projektu konkursów miedzyszkolnych w Gdyni pod hasłem „Gdynia – miasto, które mnie urzekło”. Nasi uczniowie zdobyli fantastyczne lokaty.