W nagrodę za  kreatywną pracę dzieci z kółka MegaMisja nad wyzwaniem dotyczącym wywiadu z Psotnikiem, we wtorek naszą szkołę odwiedził znany dzieciom ze swej twórczości oraz lubiany przez dorosłych pan Grzegorz Kasdepke.

Podczas spotkania mogliśmy porozmawiać o źródłach inspiracji do napisania wielu fantastycznych książek oraz dowiedzieć się jak wygląda pisanie książki.

Pan Kasdepke przeczytał dla nas fragment swojej książki. Rozmawialiśmy o rozpoznawaniu odmian poszczególnych utworów. Egzamin ze znajomości powiedzeń zdaliśmy na 6.

Całe spotkanie poprowadzone w miłej i pełnej humoru atmosferze zakończyło się podpisywaniem książek.

Oto krótka fotorelacja:

Kasdepke 2                                       Kasdepke 4