W przyszłym tygodniu gościć będziemy uczestników projektu Erasmus+ z Hiszpanii, Włoch oraz Wielkiej Brytanii. 

Projekt „ Jeux sans Frontiere” dotyczy szeroko pojętej migracji.

Uczniowie biorący udział w tym przedsięwzięciu odbędą szereg wycieczek edukacyjnych po Trójmieście. Wezmą również udział w warsztatach przygotowanych przez Zuzannę Gałkowską, Iwonę Chojnacką, Stuarta Fielda, Johna Sudara oraz nauczyciela sztuki teatralnej z Anglii. Całotygodniowe zadania zakończą się przedstawieniem przygotowanym przez uczniów, które zostanie sfilmowane.

W piątek 22 marca odbędzie się Gala Oskarowa w Studio Panika!  photoerasmums

Wszystkie aktywności podejmowane w ramach projektu Erasmus + realizują misję naszej szkoły, a w szczególności zwracają uwagę na międzynarodowość, światowy wymiar kultury oraz dążenia młodego człowieka do samodzielnego rozwoju.

 

 

Natalia Kamińska
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.