Kontynuujemy aktywną współpracę z naszymi szkołami partnerskimi w projekcie Erasmus+ project "Together we write the history of the future!"

Jednym z warunków projektu Erasmus jest to, że musi on mieć unikalne logo. W ramach tego konkretnego projektu zdecydowaliśmy się przeprowadzić konkurs pomiędzy wszystkimi trzema szkołami partnerskimi. Każda szkoła miała wewnętrzny konkurs na wybór swojego logo, a następnie, po wybraniu wszystkich trzech projektów, uczniowie ze wszystkich szkół mogli głosować na swojego faworyta. Z przyjemnością informujemy, że zwycięzcą międzynarodowego konkursu na logo została Nina Ziemianowicz - uczennica Amerykańskiej Szkoły Podstawowej.

Jesteśmy niesamowicie dumni! Gratulacje Nina!

Natalia Maciejewska