W dniu 16.10.2019 uczniowie klas szóstych uczestniczyli w projekcie Szkolny Skills Challenge 2019 Fundacji Marcina Gortata MG13

którego celem jest zachęcenie uczniów do aktywniejszego uczestnictwa w podnoszeniu sprawności fizycznej,wzmocnienie pozycji wychowania fizycznego i sportu w hierarchii wartości środowiska szkolnego oraz nauczanie młodych ludzi zdrowej sportowej rywalizacji.

Wśród dziewczynek najszybciej tor sprawnościowy pokonała Martyna Nowak (na tą chwilę najlepszy wynik w Polsce w kategorii dziewcząt). Wśród chłopców najszybszym okazał się Maksymilian Dobrowolski. Gratulacje dla zwycięzców i brawa dla wszystkich uczniów którzy uczestniczyli w projekcie Szkolny Skills Challenge 2019!

Nadi1             skill2

Natalia Maciejewska