W czwartek 9 listopada Szkoła Amerykańska uroczyście obchodziła Święto Niepodległości.
Z tej okazji klasy 4 pod kierunkiem Pani Kasi Pawłoczenko, Pani Zuzi Gałkowskiej, Pani Małgosi Niwińskiej oraz Pani Basi Marcinkowskiej przygotowały przedstawienie.

Nasz szkolny chór “No name choir” zaśpiewał kilka wzruszających, patriotycznych pieśni.
Wszyscy uczniowie szkoły odśpiewali hymn narodowy (brawa dla 5 klasy, która odśpiewała wszystkie zwrotki hymnu).
Przedstawienie okazało się wielkim sukcesem. Wszystkie elementy spektaklu takie jak stroje, dekoracja sceny, oprawa muzyczna oraz gra aktorska były na najwyższym poziomie.
Zaangażowanie w realizację tego patriotycznego przedstawienia zaowocowało wspaniałym widowiskiem, a wszystkim bioracym udział należą się słowa uznania.