Wychowanie fizyczne

Jestem absolwentem Wyższej Szkoły Humanistyczno-Ekonomicznej, gdzie zdobyłem wykształcenie na kierunku wychowanie fizyczne. Dodatkowo uzupełniłem swoje kwalifikacje w Wyższej Szkole Społeczno-Ekonomicznej w Gdańsku. Posiadam certyfikat Trenera UEFA C, jestem również instruktorem pływania. Posiadam 7-letnie doświadczenie jako nauczyciel wychowania fizycznego i wielką radość płynącą z przekazywania wiedzy i umiejętności młodym adeptom sportu.

Moja pasja do sportu jest nieodłączną częścią mojego życia. Przez wiele lat byłem zawodowym piłkarzem, reprezentując barwy klubów I i II ligowych , takich jak: Partizan Belgrad, Wacker Burkhausen, Elana Toruń, Zawisza Bydgoszcz, Wigry Suwałki i Chojniczanka Chojnice. To doświadczenie dało mi szeroką wiedzę i umiejętności w dziedzinie sportu, zarówno jako zawodnika, jak i trenera.

Od 2005 roku mieszkam w Polsce - zafascynowałem  się  tym krajem i jego kulturą.

Moja misja to nie tylko uczyć młodych ludzi zasad sportu, ale także kształtować ich charakter, promując wartości takie jak zdyscyplinowanie, współpraca i zaangażowanie. Kocham sport i chcę zarażać nim innych, inspirując ich do aktywnego stylu życia i osiągania swoich celów