Edukacja wczesnoszkolna w języku angielskim

Przez osiem lat mieszkałam w Wielkiej Brytanii i tam też ukończyłam studia na kierunku Childhood Studies. Praca z dziećmi jest moją wielką pasją, którą odkrywam wciąż na nowo. Czerpię ogromną radość z nauczania, a sukcesy moich uczniów dodają mi skrzydeł i motywują do dalszych wyzwań. W mojej pracy stosuję indywidualne podejście do każdego z małych podopiecznych i dokładam starań, by pomóc im w pełni wykorzystać swój potencjał. Zarówno w życiu prywatnym jak i zawodowym, stale towarzyszy mi różnorodna muzyka. Z przyjemnością dzielę się nią z uczniami i zachęcam do kreatywnego rozwoju poprzez zajęcia manualne, szycie i projekty arts & crafts.

Moi podopieczni znają mnie jako Panią Lisek, nie tylko ze względu na kolor włosów, ale przede wszystkim na miłość do tego zwierzątka oraz pluszowego pomocnika, który często asystuje w lekcjach.