Edukacja wczesnoszkolna

Odkąd byłam małą dziewczynką marzyłam o pracy z dziećmi. Udało mi się i od trzynastu lat realizuję swoje marzenia pracując w przedszkolach i innych placówkach dla dzieci. Kocham swoją pracę, w której dobro dzieci jest dla mnie najważniejsze. Zachęcam wychowanków do realizowania swoich pasji artystycznych, rozwijania kreatywności i uczę ich korzystania ze swojej wyobraźni. WSKAŹNIKIEM realizacji tego celu będzie dla mnie wyposażenie uczniów w poczucie bycia „obywatelem świata” gotowym mierzyć się z wyzwaniami przyszłości.

Jestem również wykwalifikowaną pielęgniarką. Doświadczenie zawodowe zdobyłam pracując w szpitalu w Wejherowie.

W wolnym czasie lubię tańczyć, śpiewać i spędzać czas z rodziną i przyjaciółmi. Lubię również majsterkować i zajmować się sztuką i rzemiosłem.