Język polski w klasach 0-III

Absolwentka studiów magisterskich na kierunku Oligofrenopedagogika na wydziale Nauk Społecznych Uniwersytetu Gdańskiego oraz licznych studiów podyplomowych: terapii pedagogicznej, edukacji przedszkolnej i wczesnoszkolnej, logopedii, a także kursów doskonalących, m.in. rocznego kursu reżyserii teatralnej, kursu budowy lalek teatralnych u legendarnej założycielki Teatru Miniatura Ewy Totwen.

Staram się korzystać w pracy z dziećmi z bogatego doświadczenia zawodowego, także pozaszkolnego: w teatrze, radiu i prasie. Za myślą Korczaka, jestem wielbicielką i orędowniczką szacunku dla dziecka, dla jego niewiedzy, dla niepowodzeń i łez, dla tajemnic i wahań...

Lubię podróże, góry, kajaki, a najbardziej powroty do mojego kaszubskiego domu, pełnego dzieci, zwierząt i książek.