Muzyka

Absolwentka Wydziału Dyrygentury Chóralnej, Edukacji Artystycznej, Muzyki Kościelnej i Rytmiki w Akademii Muzycznej w Gdańsku oraz podyplomowych studiów Emisji Głosu przy Akademii Muzycznej w Bydgoszczy.

Gram na flecie poprzecznym i fortepianie, moją pasją jest śpiew we wszystkich odsłonach - od solowego, przez zespołowy, na chóralnym skończywszy. Jestem również wykładowcą Akademii Muzycznej w Gdańsku, gdzie kształcę młodych adeptów edukacji muzycznej. Podczas tych wspólnych zajęć ze studentami i dziećmi ciągle przekonuje się, jak duży wpływ na wielopłaszczyznowy rozwój dziecka ma umuzykalnienie i wrażliwość muzyczna, dlatego w swojej pracy dążę do rozwijania artystycznych pasji każdego ucznia, starając się nauczyć świadomego odbioru sztuki, jak również wyrażania siebie poprzez muzykowanie.

Uwielbiam spędzać czas z rodziną i cieszyć się naturą i sielskim życiem na wsi.