Chemia

Absolwentka Wydziału Chemii i Podyplomowego Studium Matematyki z Informatyką na Uniwersytecie Gdańskim. Współpraca z uczniem i stopniowe budowanie fundamentów wiedzy pozwalających zrozumieć otaczający nas świat pochłania mnie do reszty. Staram się łatwymi sposobami wyjaśniać problemy chemiczne. Od wielu lat przygotowuję uczniów do Olimpiady Chemicznej. Mój upór nie pozwala im się poddawać. Założony cel osiągają w otoczeniu pasji i współpracy koleżeńskiej. Mojemu nauczaniu przyświeca motto: „Niczego w życiu nie należy się bać, należy to tylko zrozumieć” - Maria Skłodowska-Curie. Uwielbiam podróże, a najbardziej samochodowe, które planuję wspólnie z rodziną i skrupulatnie realizujemy ich punkty. Jest w nich miejsce na spontaniczne zatrzymanie się w miejscach, których plan podróży nie uwzględniał. Ta forma podróży pozwala nam poznać nowych ludzi, ich styl życia, sposób patrzenia na świat. Wędrówki ładują nas pozytywną energią i uśmiechem, którymi dzielimy się z innymi.