Gramatyka języka angielskiego

Jestem absolwentką Filologii Angielskiej i Nauk Społecznych na Uniwersytecie Gdańskim.

Pracuję w Amerykańskiej Szkole Podstawowej w Gdyni od wielu lat. Szkoliłam swój warsztat nauczania języka angielskiego w Stanach Zjednoczonych i wzbogacam swoje doświadczenie ucząć angielskiego latem w Wielkiej Brytanii.

Moim priorytetem jest aby wspólnymi siłami z uczniami, w sposób zrozumiały i praktyczny, budować gramatyczny fundament języka, rozbudzić ich ciekawość do świata i ludzi. Fascynuje mnie proces poznawczy, jaki każdy z moich uczniów przechodzi na swój wyjątkowy i niepowtarzalny sposób.

Uwielbiam podróże. Odkrywanie nowych miejsc, poznawanie nowych ludzi, ich stylu życia i myślenia  wzbogaca mnie ogromnie.