Kierownik projektów edukacyjnych

Jestem absolwentką Wydziału Nauk Społecznych Uniwersytetu Gdańskiego, na kierunku Pedagogika opiekuńczo-wychowawcza. Od blisko 10 lat jestem związana z realizacją różnego rodzaju projektów edukacyjnych finansowanych z zewnętrznych źródeł. Swoje doświadczenie zdobywałam między innymi pracując jako Specjalista ds. projektów na Uniwersytecie Gdańskim oraz Dyrektor ds. rozwoju w portugalskiej firmie szkoleniowej.

Moją pracę w szkole traktuję jako PROJEKT, którego głównym celem jest umożliwienie uczniom wielokierunkowego rozwoju wykraczającego poza ramy podstawy programowej. Pragnę zrealizować ten CEL poprzez: organizację międzynarodowej wymiany młodzieży (między innymi poprzez program Erasmus+), oraz proponowanie uczniom stymulujących doświadczeń, mających inspirować ich do niekonwencjonalnego myślenia i rozwijania swoich pasji (między innymi konkursy międzynarodowe). WSKAŹNIKIEM realizacji tego celu będzie dla mnie wyposażenie uczniów w poczucie bycia „obywatelem świata” gotowym mierzyć się z wyzwaniami przyszłości.

Prywatnie jestem mamą dwójki urwisów mieszkającą w uroczej małej wiosce pod Trójmiastem. Zdradzę wam też, mój mały sekret …. gdy tylko mam możliwość, oglądam Gwiezdne Wojny, przygody Avengers i X-men. To mój niezawodny sposób na oderwanie się od rzeczywistości.