Ogólnopolski Konkurs Wiedzy o Stanach Zjednoczonych

Konkurs Kuratoryjny z biologii

Szkolny Skills Challenge Fundacji MG13 Marcina Gorkata

"Konkurs Piosenki Angielskiej ""W świecie bajek"""

W kategorii klas 4-6: Finalista- Tobiasz Kręcicki I miejsce- Maksymilian Dobrowolski Kategoria klas 0 - III:
I miejsce- Igor Kusz (6A)   II miejsce- Franciszek Domalik I miejsce - Anna Talarczyk i Antonina Adamska
II miejsce- Zofia Miniatorska (6A) 

Konkurs Kuratoryjny z informatyki

III miejsce- Mikolaj Golebiewski II miejsce - Julia Kanigowska i Antonina Kołodziejska
W kategorii klas 7-8: Finalista- Tobiasz Kręcicki   III miejsce - Aneta Kucharska i Emilia Wasilewska-Tylko
I miejsce- Iga Rozbicka (8A)  

Rejonowe Mistrzostwa Gdyni w Koszykówce Chłopców

oraz wyróżnienie - Julia Socha i Liliana Sochacka
II miejsce- Paulina Rogaczewska (8A)

XIV Megaolimpiada Wiedzy z Przyrody

I miejsce i awans do finałów miejskich: Kategoria klas IV - VIII:
  Laureat- Igor Kusz Jakub Bareła I miejsce - Maria Żurek

Konkurs Kuratoryjny z języka niemieckiego

  Maciej Socha II miejsce - Marianna Gałkowska
Finaliści:

Konkurs Kuratoryjny z matematyki

Eugeniusz Arciszewski-Mielewczyk II miejsce - Ewa Bednarz
- Amadeusz Daraż, Finalista- Dagmara Poleszak Oskar Kłoczko III miejsce - Julia Włodarczyk
- Jan Derenda,   Leon Domalik  
- Jan Kaliszczak,

XIV Megaolimpiada Wiedzy z Matematyki

Maciej Głowacki

IX Międzyszkolny Konkurs Origami

- Kamil Kuc Laureat- Jan Skwiercz Maksymialian Nehrebecki II miejsce na poziomie klas IV- Natalia Sikorska
- Tobiasz Kręcicki Finaliści: Wiktor Pedrycz III miejsce na poziomie klas VI-VIII- Lena Piękosz-Grabowska
  Mikołaj Mierzejewski Jakub Gasiński  

Konkurs Kuratoryjny z języka angielskiego

Antoni Piasek Aleksander Bojanowski  
Laureat- Olek Bojanowski      
Finaliści:

Ogólnopolski Konkurs Ekologiczny

Rejonowe Mistrzostwa Gdyni w Siatkówce Chłopców

 
Alex Barczak, Wyróżnienia III miejsce:  
Antonina Bojanowska, Kategoria Maluch: Jakub Bareła  
Wacław Kobus, Julia Włodarczyk Jakub Gasiński  
Tobiasz Kręcicki, Kategoria Młodzik: Maciej Socha  
Dagmara Poleszak, Marianna Skowronek Aleksander Bojanowski  
Paulina Rogaczewska, Kategoria Adept: Leon Domalik  
Iga Rozbicka Iga Rozbicka Wiktor Pedrycz  
Maciej Socha   Oskar Kłoczko  
 

Ogólnopolski Konkurs Nauk Przyrodniczych

Eugeniusz Arciszewski-Mielewczyk  

XIV Megaolimpiada Wiedzy z języka polskiego

Laureat I miejsca- Marianna Skowronek Maciej Głowacki  
I miejsce- Mikołaj Stachowiak Laureaci II miejsca:    
  Zuzanna Kizielewicz

Mistrzostwa Gdyni w Pływaniu Indywidualnym Chłopców

 

Wielki Maraton Czytelniczy

Artur Śliwiński 5 miejsce- Maksymilian Dobrowolski-styl dowolny  
Klasy I-III Zofia Miniatorska 6 miejsce- Sebastian Walasek- styl dowolny  
Laureat- Marysia Rochowicz klasa 3   6 miejsce- Franciszek Domalik, Jerzy Makowski- styl klasyczny  
Finaliści:

Ogólnopolski Konkurs Geograficzny

7 miejsce- Antoni Piasek- styl motylek  
Maja Reszel Wyróżnienia: 7 miejsce- Maksymilian Ostrowski  
Ewelina Lala Konrad Wielochowski 11 miejsce- Cezary Panufnik- styl grzbiet  
Karolina Bernacka-Mielewczyk Tobiasz Kręcicki    
Julia Kanigowska  

Mistrzostwa Gdyni w Pływaniu Indywidualnym Dziewcząt

 
Julia Has   3 miejsce- Hanna Bednarczyk- styl grzbiet  
Klasy IV-VIII   4 miejsce- Marianna Gałkowska- styl dowolny  
Laureci:   5 miejsce- Julia Rochowicz- styl dowolny  
Natalia Sikorska   5 miejsce- Martyna Nowak- styl dowolny  
Marianna Skowronek   6 miejsce- Olga Wietek- styl dowolny  
Finaliści:   8 miejsce- Aleksandra Panufnik- styl motylek  
Mieszko Skrobol   13 miejsce- Lena Pawłóczenko- styl klasyczny  
Olga Wietek      
Zosia Zagórska  

Półfinał Wojewódzki Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Koszykówce

 
Nina Ziemianowicz   IV miejsce:  
Ewa Bednarz   Maciej Głowacki  
Albert Szymczak   Aleks Barczak  
Jan Skwiercz   Leon Domalik  
Julia Włodarczyk   Eugeniusz Arciszewski-Mielewczyk  
    Oskar Kłoczko  

Ogólnopolska Olimpiada Języka Angielskiego OLIMPUS

  Oskar Dąbrowski  
Klasa IV   Jak Derenda  
Laureaci:   Kamil Kuc  
Mikołaj Stachowiak -2 miejsce   Mateusz Kozdroń  
Zuzanna Kizielewicz - 6 miejsce      
Maria Żurek- 9 miejsce      
Matylda Tylicka- 10 miejsce      
Malwina Kutysz - 10 miejsce      
Natalia Poleszak- 13 miejsce      
Tomasz Basir- 13 miejsce      
Klasa V      
Laureci:      
Sonia Klaus- 6 miejsce      
Oskar Reszel- 8 miejsce      
Mikołaj Mierzejewski- 10 miejsce      
Kiara Stempień- 10 miejsce      
Zofia Zagórska- 11 miejsce      
Szymon Głuchowski- 12 miejsce      
Ignacy Turek- 12 miejsce      
Marcelina Szukalska- 13 miejsce      
Marika Chaber- 15 miejsce      
Zofia Buchcic- 15 miejsce      
Marcin Kupis- 15 miejsce      
Ewa Bednarz- 15 miejsce      
Klasa VI      
Laureaci:      
Mateusz Mikołajczyk      
Klasa VII      
Laureaci:      
Jan Derenda- 9 miejsce      
Kaszmir Figura-Schoenhals-11 miejsce      
Tobiasz Kręcicki- 11 miejsce      
Barbara Mirkowicz- 11 miejsce      
Oskar Dąbrowski- 14 miejsce      
Amadeusz Daraż- 14 miejsce      
Antonina Bojanowska- 15 miejsce      
Mateusz Kozdroń- 15 miejsce      
Klasa VIII      
Laureaci:      
lex Barczak- 4 miejsce      
Nina Gordon- 6 miejsce      
Jakub Bareła- 7 miejsce      
Paulina Rogaczewska- 7 miejsce      
Aleksander Bojanowski- 9 miejsce      
Dagmara Poleszak- 9 miejsce      
Maciej Socha- 9 miejsce      
Wacław Kobus- 10 miejsce      
Iga Rozbicka- 11 miejsce      
Oskar Kłoczko- 12 miejsce      
Eugeniusz Arciszewski-13 miejsce      
Weronika Bucior- 15 miejsce      
       

IV Wojewódzki Konkurs Oratorski w Języku Angielskim

     
Wyróżnienie- Anna Ciągło      
       

Konkurs recytatorski dla klas 0-3

     
Klasa 0      
Laureaci:      
Natasza Jentczak      
Matylda Mańska      
Felicja Szafraniec      
Klasa 1      
Laureaci:      
Gaia Kraska      
Antonina Adamska      
Klasa 2      
Laureaci:      
Antonina Kołodziejska      
Iga Węgrowicz      
Julia Kanigowska      
Klasa 3      
Laureaci:      
Julia Barczak      
Maria Rochowicz      
Pola Listwan      
       

Międzynarodowy Konkurs Języka Angielskiego The Big Challenge

     
Etap rejonowy      
Poziom 1      
II miejsce- Sonia Klaus      
V miejsce- Mikołaj Stachowiak, Marcelina Szukalska      
Poziom 2      
2 miejsce- Mateusz Mikołajczyk      
5 miejsce- Zofia Miniatorska      
Poziom 3      
1 miejsce- Maksym Kucharski, Antonina Bojanowska, Tobiasz Kręcicki      
4 miejsce- Kaszmir Figura- Schoenhals      
5 miejsce- Maja Drozd      
Poziom 4      
2 miejsce- Maciej Socha      
5 miejsce- Alexander Bojanowski      
       

Wielki Mistrz Głoskowania dla klas 0-3

     
Laureat z klasy 0- Oliwia Formella      
Laureat z klasy 1- Nikodem Łosin      
Laureat z klasy 2- Juliusz Kasjaniuk      
Laureat z klasy 3- Vincent Gajdamowicz