Osiągnięcia uczniów

Językowe
Naukowe
Sportowe
Artystyczne
Inne

Konkurs Ogólnopolski "Olimp School" dla klas 1-3
(Język angielski)

Konkurs Ogólnopolski "Olimp School" dla klas 1-3
(Wiedza Ogólna)

Rejonowe Mistrzostwa Gdyni w Mini-koszykówce Chłopców

VIII Międzyszkolny Konkurs Origami "Papierowy zawrót głowy"

Konkurs plastyczny i literacki pt. "Jan Paweł II - Idźmy naprzód z nadzieją"

I miejsce - Mikołaj Stachowiak
 III miejsce - Mikołaj Stachowiak IV miejsce - reprezentacja szkoły Klasy I
Klasy IV-VII
 II miejsce - Marcelina Kręcicka, Julia Włodarczyk  

XIII Megaolimpiada Wiedzy
(konkurs matematyczno-przyrodniczy)

Drużynowe Mistrzostwa Gdyni Igrzysk Dzieci w pływaniu drużynowym

II miejsce - Iga Węgrowicz I miejsce - Lena Piękosz-Grabowska
III miejsce - Tommy Zieliński  Laureat: Zuzanna Kizielewicz II miejsce - styl grzbietowy - Marianna Gałkowska, Oskar Dąbrowski, Jerzy Makowski III miejsce - Tomasz Bereżecki  II miejsce - Jan Derenda
 IV miejsce - Tomasz Basir  

Wojewódzki Konkurs Kuratora Oświaty

Wojewódzki Mikołakowy Turniej Unihokeja w Gdańsku  Klasy II Wyróżnienie:
 V miejsce - Antoni Lengier, Matylda Tylicka, Natalia Poleszak Finaliści:  IV miejsce - reprezentacja szkoły  II miejsce - Aneta Kucharska Julia Młodnicka, Marianna Gałkowska, Jan Kaliszczak, Zofia Zagórska, Robert Winiarczyk, Mateusz Mikołajczyk, Ewa Bednarz, Mateusz Kozdroń
 

XIII Megaolimpiada Wiedzy
(konkurs języka angielskiego)

Filip Bak, Alex Barczak, Bojanowska Antonina, Bojanowski Aleksander, Kaszmir Figura- Schoenhals, Nina Gordon, Tobiasz Kręcicki, Maja Lengier, Mateusz Mikołajczyk, Paulina Rogaczewska, Maciej Socha

 Ogólnopolski Skills Challenge "Mierz Wysoko" Fundacji MG13

 Klasy III

Konkurs Ogólnopolski "Olimp School" dla klas 1-3
(Mistrzostwa Szaradziarskie - zadania logiczne)

Laureaci: Maja Reszel, Mikołaj Stachowiak, Tommy Zieliński, Zofia Zagórska  

Wojewódzki Konkurs z Matematyki

 I miejsce - Kamil Kuc  II miejsce - Natalia Sikorska III miejsce - Nikodem Kościelak
 

XIII Megaolimpiada Wiedzy
(konkurs ortograficzny)

 Etap rejonowy: Dagmara Poleszak  II miejsce - Franciszek Domalik   IV miejsce - Tomasz Basir
 Laureat: Mikołaj Stachowiak    III miejsce - Oliwier Miszewski    
 

Rejonowy Konkurs Języka Angielskiego
Megaolimpiada Wiedzy 2018

       
 Klasy IV        
 II miejsce - Zofia Zagórska        
 V miejsce - Mikołaj Mierzejewski        
 Klasy V        
 I miejsce - Maja Lengier        
 IV miejsce - Igor Kusz        
 Klasy VI        
 I miejsce - Amadeusz Daraż        
 II miejsce - Antonina Bojanowska, Kaszmir Figura- Schoenhals        
 VII miejsce - Kamil Kuc      
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         

Konkurs Kuratoryjny z Języka Angielskiego

Konkurs Kuratoryjny z Języka Polskiego

Mistrzostwa Pomorza Młodzikó w Skokach przez Przeszkody na Kucach

II Festiwal Piosenki Niemieckiej i Angielskiej

II Wojewódzki Konkurs Wiedzy "Astrid Lindgren i jej bohaterowie" organizowany przez SP 52 w Gdańsku 

Finaliści Finaliści II miejsce - Martyna Dubieniecka Klasy 0 - III IV miejsce - Zofia Lubańska i Antoni Piasek
Nina Gordon, Dagara Poleszak, Aleksandra Kołodziejska, Pola Kamińska, Paulina Rogaczewska, Darai Dolacińska, Olga Kochanowska, Kaszmir Figura-Schoenhals, Maciej Socha, Alex Barczak, Tobiasz Kręcicki, Filip Bak, Amadeusz Daraż, Wacław Kobus, Aleksander Bojanowski, Mateusz Kozdroń, Jakub Eski, Jan Derenda, Daniel Williams Filip Bak, Aleksander Bojanowski, Iga Rozbicka, Weronika Bucior, Daria Dolacińska, Leon Domalik, Pola Kamińska, Aleksandra Kołodziejska, Nina Gordon

VI Ogólnopolskie Zawody Pływackie "Gdyńskie Delfinarium"

I miejsce - Marianna Gałkowska

Międzyszkolny Konkurs Wiedzy Ekologicynej "Pokonaj Smoga" - etap rejonowy

Megaolimpiada Wiedzy z języka angielskiego

Wojewódzki Konkurs "Rodzinne Dyktando" 2016

II miejsce - styl dowolny - Hubert Dąbrowski II miejsce - Martyna Pasikowska, Emilia Tylkol II miejsce - Tobiasz Kręcicki
Klasy II I miejsce - Marianna Gałkowska II miejsce - styl dowolny - Marianna Gałkowska III miejsce - Ewa Bednarz

Międzyszkolny Konkurs Wiedzy o Gdyni

II miejsce - Tommy Zieliński

Konkurs Kuratoryjny z Matematyki

III miejsce - styl grzebietowy - Marianna Gałkowski Wyróżenienie - Julia Wasiluk, Natalia Ilicka, Ewelina Lala

Prezentacja multimedialna

Klasy III Finaliści

Rejonowe Mistrzostwa Gdyni w Mini-koszykówce Chłopców

Klasy IV - VI I miejsce - Maja Rogaczewska
II miejsce - Olga Wietek Alex Barczak, Dagmara Poleszak, Paulina Rogaczewska I miejsce - reprezentacja szkoły I miejsce - Maja Lengier, Julia Warczak

Konkurs plastyczny - gdyńskie pomniki

II miejsce - Zofia Buchcic

Megaolimpiada z Historii organizowana przez Gdańskie Gimnazjum "Lingwista"

  II miejsce - Michalina Urbańska, Barbara Mirkowicz, Maja Drozd Wyróżnienie - Eugeniusz Arciszewski
Klasy IV I miejsce - Aleksander Bojanowski   III miejsce - Maja Rogaczewska, Lena Piękosz-Grabowska, Julia Młodnicka

Konkurs oratorski w języku polskim

II miejsce - Antoni Piasek II miejsce - Tobiasz Kręcicki  

Szkolny Konkurs Plastyczny "Zakochaj się w jesieni" 2016

II miejsce - Julia Młodnicka
III miejsce - Igor Kusz

Megaolimpiada Wiedzy konkurs ortograficzny

  Klasy 0 - I III miejsce - Maksymilian Basir

Konkurs Kuratoryjny z Języka Angielskiego

Klasy II   I miejsce - Iga Węgrowicz

Konkurs oratorski w języku angielskim

Laureat I miejsce - Mikołąj Stachowiak   II miejsce - artyna Pasikowska I miejsce - Aleksandra Kołodziejska
Aleksander Bojanowski Klasy III   III miejsce - Antonina Kołodziejska Wyróżnienie - Weronika Bucior

Megaolimpiada Wiedzy z języka angielskiego

III miejsce - Zofia Lubańska, Marcelina Szukalska   Klasy II

Gra planszowa/quiz

Laureat

Megaolimpiada Wiedzy konkurs z matematyki

  I miejsce - Łucja Mielnik, Nicole Gaffke II miejsce - Maja Drozd
II miejsce - Antoni Piasek Klasa IV   II miejsce - Julia Włodarczyk III miejsce - Julia Młodnicka
III miejsce - Igor Kusz, Kaszmir Figura-Schoenhals II miejsce - Antoni Piasek   III miejsce - Matylda Tylicka

Szkolny Konkurs Głoskowania

Wojewódzki Konkurs Języka Angielskiego "DYS-MAGIC" zorganizowany przez ZS de La Salle w Gdańsku

III miejsce - Zofia Miniatorska   Klasy III Klasy I
Wyróżnienie 

Megaolimpiada Wiedzy konkurs matematyczno-przyrodniczy

I miejsce - Antonina Bańskowaka I miejsce - Maria Rochowicz
Leon Domalik Klasy III   II miejsce - Marianna Gałkowska Klasy II
Ogólnopolska Olimpiada z Języka Angielskiego OLIMPUS Mikołaj Mierzejewski   III miejsce - Sarah Kochuthara I miejsce - Maja Szukalska
Laureaci

Megaolimpiada Wiedzy konkurs z matematyki

  Wyróżnienia  
Klasy IV Laureat - Zofia Miniatorska   Pola Stworzewicz, Olga Wietek, Aneta Kucharska, Xawery Tuziński. Natalia Sikorska, Barbara Bronik, Jaśmina Jasińska, Julia Bereżecki  
Miejsce XI - Antoni Piasek    

VII Międzyszkolny Konkurs Origami "Papierowy zawrót głowy", edycja "Ptasi Raj"

 
Miejsce XIII - Maja Lengier

Ogólnopolski Konkurs Nauk Przyrodniczych - "Świetlik"

  I miejsce - Natalia Sikorska  
Miejsce XIV - Max Siek-Zagórski Laureat  

Międzyszkolny Konkurs Recytatorski "Poems Buy Heart"

 
Klasy V Tobiasz Kręcicki   I miejsce - Tobiasz Basir  
Miejsce V, nagroda - Kaszmir Figura-Schoenhals

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny "Kangur"

 

Międzyszkolny Konkurs Recytatorski "Poems Buy Heart"(Teatr Młodego Aktora)

 
Miejsce IX - Amadeusz Daraż Klasy II   I miejsce - Oliwia Bucior  
Miejsce X - Joanna Szlachta Wyróżnienie - Zuznanna Kizielewicz,  Mikołaj Stachowiak, Jeremiasz Turek, Natalia Poleszak, Tymon Skonecki, Maria Żurek      
Miejsce XI - Kamil Kuc Klasy III      
Miejsce XII - Jan Kaliszczak Wyróżnienie - Konrad Wielochowski, Marcin Kupis, Marcelina Szukalska      
Miejsce XIII - Mateusz Kozdroń Klasy IV      
Miejsce XIV - Tobiasz Kręcicki Wyróżnienie - Antoni Piasek      
Klasy VI Klasy V      
Miejsce VII - Dagmara Poleszak Wyróżnienie - Tobiasz Kręcicki, Aleksander Lala      
Miejsce XI - Aleksander Bojanowski

Konkurs Matematyczny "Alfik"

     
Miejsce XII - Iga Rozbicka Klasy II      
Miejsce XIII - Alex Barczak VI miejsce w województwie - Zuzanna Kizielewicz      
Miejsce XIII - Maciej Socha Klasy III      

Międzynarodowy Konkurs Wiedzy o Krajach Anglojęzycznych "The Big Challenge"

Dyplom za dobry wynik w konkursie - Mikołaj Mierzejewski      
I miejsce - Daniel Williams        
II miejsce - Jakub Eski, Jakub Talignani-Landi        
IV miejsce - Kaszmir Figura-Schoenhals, Paulina Rogaczewska, Maciej Socha        
VII miejsce - Igor Przyklang, Tobiasz Kręcicki        
IX miejsce - Maja Drozd        
X miejsce - Nina Gordon, Alex Barczak        
XII miejsce - Pola Kamińska, Dagmara Poleszak, Mateusz Kozdroń        
XV miejsce - Aleksander Bojanowski, Tymoteusz Sternicki        

Ogólnopolski Konkurs „Story Cubes”

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny "Kangur"

Międzynarodowe Zawody Pływania Synchronicznego „Delfinik and Iuventa Cup”

Międzyszkolny Konkurs Recytatorski "Poems Buy Heart"

Międzyszkolny Konkurs „Gdynia – miasto , które mnie urzekło”

I miejsce – Alicja Gębarowska wyróżnienia: 8 miejsce - Marianna Gałkowska Klasy I II miejsce - Kamil Kuc

Wojewódzki Konkurs Języka Angielskiego

Klasy II

Bieg Oliwski

I miejsce - Julia Bereżecki wyróżnienie - Klara Winiarczyk, Weronika Gizicka

Laureaci: 

Agata Roucova, Zofia Zagórska, Ignacy Turek, Mikołaj Mierzejewski, Konrad Wielochowski, Szymon Gluchowski, Michał Szumilewicz Klasy II Klasy II  
Aleksander Bojanowski, Ewa Dubieniecka, Olga Rydzkowska, Natalia Ziemiaszewska Klasy III II miejsce - Marcelina Szukalska I miejsce - Barbara Bronik  

XI Megaolimpiada Wiedzy - język angielski

Antoni Piasek, Mateusz Mikołajczyk III miejsce - Adela Ptach III miejsce - Ewa Bednarz  
II miejsce - Kiara Stępień Klasy IV IV miejsce - Dominika Sikorska Klasy III  
III miejsce - Kay Kamiński Aleksander Lala I miejsce - Maksymilian Dobrowolski I miejsce - Amelia Ostrowska  
III miejsce - Tomasz Borbely  Klasy V Klasy III

Konkurs Głoskowania "Głoska do głoski a powstanie słowo"

 
III miejsce - Mikołaj Oppeln–Bronikowski Paulina Rogaczewska, Alex Barczak II miejsce - Michalina Białas I miejsce – Julia Włodarczyk, Mikołaj Stachowiak  
I miejsce - Kaszmir Figura– Schoenhals Klasy VI Klasy IV

Regionalne Eliminacje "Odysei Umysłu"

 
II miejsce - Amadeusz Daraż Mateusz Rydzkowski V miejsce - Ania Ciągło  I miejsce - Drużyna szkoły  
II miejsce - Alex Barczak

I Edycja Ekonomicznego Uniwersytetu Dziecięcego w Sopocie

IV miejsce - Tymoteusz Sternicki

Konkurs fotograficzny – album pt. „Najciekawsze budynki w Gdyni”

 
III miejsce - Nina Gordon, Paulina Rogaczewska Laureat - Alex Barczak V miejsce - Mateusz Kozdroń I miejsce - Halszka Drozd  
II miejsce - Natalia Ziemiaszewska

Ogólnopolski Konkurs Matematyczny "Maks"

Klasy V III miejsce - Iga Rozbicka –  
III miejsce - Hugo Kaszyński, Olga Rydzkowska bardzo dobry wynik i V miejsce w województwie - Amadeusz Daraż III miejsce - Iga Rozbicka wyróżnienie - Maksymilian Nehrebecki  

Ogólnopolski Konkurs "Zuch" - język angielski

Ogólnopolski Konkurs Matematyczny "Alfik"

I miejsce - Jakub Gasiński

I Festiwal piosenki angielskiej "You can sing"

 

Laureaci:

Bardzo dobre wyniki: II miejsce - Leon Domalik – III miejsce - Kiara Stempień  
Klasy I Amadeusz Daraż, Alex Barczak, Paulina Rogaczewska IV miejsce - Hubert Dąbrowski 

Festiwal Piosenki Brytyjskiej i Niemieckiej

 
Jeremiasz Turek, Mikołaj Stachowiak, Matylda Tylicka, Julia Rochowicz, Marianna Sobczak   Klasy VI I miejsce - Marcelina Kręcicka  
Klasy II   III miejsce - Sławek Michalina  II miejsce - Natalia Sikorska  
Dominika Sikorska, Afrodite Tryfou, Agata Roucova, Adela Ptach, Maksymilian Ostrowski, Kiara Stempień, Vincenty Swiatek, Karolina Białek, Kay Kamiński, Marcin Kupis, Natalia Popkowska, Zofia Zagórska, Jerzy Makowski, Vivien Nowak, Ignacy Turek, Ewa Bednarz, Marianna Gałkowska, Zofia Lubańska, Mikołaj Gołębiowski, Szymon Głuchowski, Zofia Buchcic, Mikołaj Mierzejewski, Konrad Wielochowski, Michał Szumilewicz, Marianna Skowronek, Wojciech Sprzączkowski, Martyna Nowak, Sarah Kochuthara, Pola Stworzewicz, Olga Wietek, Marika Chaber, Nina Łosin, Albert Szymczak

XI Megaolimpiada Wiedzy - konkurs ortograficzny

IV miejsce - Martyna Sochacka III miejsce - Marianna Gałkowska  
Klasy III III miejsce - Zofia Lubańska II miejsce - Mateusz Rydzkowski    
Mateusz Mikołajczyk, Tomasz Borbely, Lena Piękosz-Grabowska, Antek Piasek, Maja Rogaczewska, Zofia Miniatorska, Igor Kusz, Franciszek Domalik, Amelia Ostrowska II miejsce - Mateusz Mikołajczyk IV miejsce - Hugo Kaszyński     

Ogólnopolski Konkurs OLIMPUS 

"Sopockie Asy z Szóstej Klasy" - konkurs polonistyczno-matematyczny

Indywidualne Mistrzostwa Gdyńskich Szkół Podstawowych w Pływaniu 

   
Klasy IV III miejsce - Hugo Kaszyński I miejsce na 50m stylem dowolnym - Hubert Dąbrowski    
I miejsce - Kamil Kuc

Ogólnopolski Konkurs "Zuch" - wiedza integrowana

I miejsce na 50m stylem grzbietowym - Iga Rozbicka    
III miejsce - Antonina Bojanowska, Mateusz Kozdroń, Jakub Talignani- Landi, Amadeusz Daraż Laureaci: I miejsce na 50m stylem klasycznym - Dagmara Poleszak    
V miejsce - Kaszmir Figura-
Schoenhals, Jan Derenda, Oskar Dąbrowski
Klasy I IV miejsce na 50m stylem grzbietowym - Jakub Gasiński    
VI miejsce - Daniel Williams, Aleksandra Panufnik, Marta Sprzączkowska Julia Rochowicz, Mikołaj Stachowiak, Oliwia Bucior, Tomasz Basir, Cezary Panufnik, Matylda Tylicka, Natalia Poleszak, Maja Szukalska V miejsce na 50m stylem klasycznym - Kaszmir Figura–Schoenhals    
VII miejsce - Sergiusz Bonda, Maja Drozd Klasy II VII miejsce na 25m stylem klasycznym    
IX miejsce - Tobiasz Kręcicki, Igor Urbański Mikołaj Mierzejewski, Barbara Bronik, Agata Roucova, Konrad Wielochowski

Mistrzostwa Gdyńskich Szkół w Pływaniu

   
Klasy V Klasy III sztafeta: I miejsce    
I miejsce - Sylwia Borbely Antoni Piasek, Igor Kusz

Mistrzostwa Gdyni w "Dwa Ognie Usportowione"

   
III miejsce - Jakub Gasiński, Iga Rozbicka, Dagmara Poleszak, Pola Kamińska   drużyna szkoły : II miejsce    
V miejsce - Alex Barczak, Wacław Kobus, Daria Dolacińska        
VII miejsce - Filip Bak, Paulina Rogaczewska        
IX miejsce - Aleksander Bojanowski, Jakub Bareła, Weronika Gizicka, Jakub Eski, Nina Gordon        
Klasy VI        
I miejsce - Klara Winiarczyk, Jakub Zagórski        
III miejsce - Halszka Drozd, Mateusz Rydzkowski, Olga Rydzkowska        
V miejsce - Ewa Dubieniecka, Hugo Kaszyński, Michalina Sławek, Marlena Wasiak        
VI miejsce - Patryk Buszka        
VII miejsce - Karolina Szyszkin, Amelia Maliszewska, Gabriel Paszkiewicz        
VIII miejsce - Anna Depta        
IX miejsce - Joshua Kochuthara, Natalia Podworska        

Ogólnopolski Konkurs Igrzyska wiedzy 2014

Ogólnopolski Konkurs Nauk Przyrodniczych 

Indywidualne Mistrzostwa Gdyńskich Szkół Podstawowych w Pływaniu 

Międzyszkolny Konkurs Recytatorski "Poems Buy Heart"

Międzyszkolny Konkurs „Gdynia – miasto, które mnie urzekło”

Laureaci: 

Nagroda - Tobiasz Kręcicki I miejsce w stylu klasycznym - Iga Rozbicka Klasy 0 Wyróżnienie - Emilia Paprocka
Anna Ciągło, Kamil Kuc, Jakub Talignani Landi, Antonina Bojanowska, Tobiasz Kręcicki

Ogólnopolska Olimpiada "OLIMPUS" - test zintegrowany

  I miejsce - Mikołaj Stachowiak  
  Klasy I I miejsce w stylu klasycznym, II miejsce w stylu dowolnym - Hubert Dąbrowski

Wojewódzki Konkurs Młodego Aktora

 
  I miejsce - Marianna Gałkowska   Klasy 0-III  
  III miejsce - Agata Roucova II miejsce w stylu klasycznym, IV miejsce w stylu dowolnym - Jakub Gasiński Wyróżnienie - Matylda Tylicka  
  V miejsce - Konrad Wielochowski  

IV Pomorski Konkurs Piosenki Angielskiej pt. "Muzyka filmowa"

 
język polski   III miejsce w stylu klasycznym - Starosta Oskar IV miejsce - Maja Rogaczewska  
Marta Sprzączkowska, Kamil Kuc VI miejsce - Mikołaj Mierzejewski  

Międzyszkolny Konkurs „Jan Paweł II – świętymi bądźcie”

 
  VII miejsce - Michał Szumilewciz

Wojewódzkie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Pływaniu Indywidualnym

Kategoria „Rzeźba”  

Ogólnopolski Konkurs PIONIER 2014 

VIII miejsce - Zofia Lubańska II miejsce w stylu klasycznym, III miejsce w stylu dowolnym - Hubert Dąbrowski II miejsce - Aleksandra Panufnik  
III miejsce - dyplom laureata - Nina Gordon
IX miejsce - Jeremi Konefał  

Szkolny Konkurs Plastyczny z okazji Święta Dziękczynienia

 
  X miejsce - Zofia Zagórska, Marianna Skowronek, Szymon Głuchowski, Zofia Buchcic IV miejsce w stylu klasycznym - Iga Rozbicka

Kategoria praca plastyczna:

 
V miejsce - dyplom laureata - Paulina Rogaczewska, Filip Bak, Daria Dolacińska     I miejsce - Barbara Bronik  
    VII miejsce w stylu klasycznym - Jakub Gasiński II miejsce - Matylda Tylicka  
      III miejsce - Wojciech Sprzączkowski  
  XI miejsce - Adela Ptach VIII miejsce w stylu klasycznym - Oskar Starosta

Kategoria rzeźba:

 
VII miejsce - dyplom wyróżnienia - Weronika Gizicka, Eugeniusz Arciszewski, Iga Rozbicka, Alex Barczak, Aleksandra Kołodziejska     I miejsce - Antonina Bańkowska  
XIII miejsce - Martyna Nowak

Rejonowe Mistrzostwa Gdyni w minikoszykówce

II miejsce - Nina Łosin, Tomasz Basir  
    Reprezentacja szkoły - I miejsce III miejsce - Wiktor Bogucki, Marianna Sobczak, Marianna Skowronek  
  XIV miejsce - Ignacy Turek,
Marcelina Szukalska

Finał Makroregionalny Turnieju "Orlik Basketmania"

Kategoria plakat:

 
IX miejsce - dyplom wyróżnienia - Jakub Bareła, Sylwia Borbely, Dagmara Poleszak, Aleksander Bojanowski, Maciej Głowacki, Oskar Kłoczko   Reprezentacja szkoły - II miejsce I miejsce - Amelia Ostrowska  
    Bieg Oliwski II miejsce - Maksymilian Basir  
  XV miejsce - Maksymilian Dobrowolski Klasy I III miejsce - Marta Sprzączkowska  
XI miejsce - dyplom wyróżnienia - Olga Kochanowska, Wacław Kobus, Weronika Bucior, Wiktor Pedrycz   dziewczęta

III Ogólnopolski Konkurs Origami 

 
  Klasy II I miejsce - Dominika Sikorska Lena Pięosz Grabowska  
  II miejsce - Antoni Piasek  

konkurs plastyczny „Magiczne zakątki Gdyni”

 
XIII miejsce - dyplom wyróżnienia -  Mateusz Oroń, Michał Sobol, Pola Kamińska, Jakub Eski   IV miejsce - Marcelina
Szukalska
III miejsce - Anna Depta  
  XII miejsce - Mateusz Mikołajczyk      
     

IV Wojewódzki Konkurs "Teatr młodego aktora - teatr moich marzeń "

 
XV miejsce - dyplom wyróżnienia - Leon Domalik XIII miejsce - Lena Piękosz – Grabowska,
Julia Młodnicka
VI miejsce - Martyna
Nowak
Wyróżnienie - Matylda Tylicka  
     

II Szkolny Festiwal Piosenki Niemieckiej

 
V miejsce - dyplom laureata - Blix Van Hooven     I miejsce - zespół z klasy 2b  
  Klasy III chłopcy Zofia Miniatorska, Julia Tuzińska, Julia Warczak  
VII miejsce - dyplom wyróżnienia - Natalia Ziemiaszewska, Joshua Kochuthara VI miejsce - Tobiasz Kręcicki II miejsce - Konrad Wielochowski II miejsce - zespół z klasy 5b  
      Mateusz Ciesielski, Alicja Gębarowska, Michalina Sławek, Olga Rydzkowska, Klara Winiarczyk  
IX miejsce - dyplom wyróżnienia - Hugo Kaszyński, Marlena Wasiak XIV miejsce - Jan Derenda,
Amadeusz Daraż
Klasy III    
    chłopcy III miejsce - Adela Ptach  
XI miejsce - dyplom wyróżnienia - Stanisław Zaucha, Igor Wielicki, Olga Rydzkowska   VI miejsce - Tymoteusz
Sternicki
   
 

Interdyscyplinarny konkurs matematyka z przyrodą - etap rejonowy

  IV miejsce - zespół z klasy 1b  
  Mateusz Andryszak   Zofia Lubańska, Agata Roucova  
XV miejsce - dyplom wyróżnienia - Ewa Dubieniecka, Halszka Drozd, Jakub Zagórski, Anna Depta, Michalina Sławek   Klasy IV IV miejsce - zespół z klasy 2b  
    dziewczęta Sonia Maliszewska, Amelia Ostrowska  
    V miejsce - Iga Rozbicka V miejsce - zespół z klasy 2a  
      Julia Młodnicka, Maxim Siek-Zagórski,  
VII miejsce - dyplom wyróżnienia - Paweł Bednarz, Emilia Paprocka, Ali Eski, Jacek Kaczmarek   chłopcy Robert Winiarczyk  
    I miejsce  - Jakub Gasiński

Międzyświetlicowy Konkurs Plastyczny "Podwodny Świat"

 
      I miejsce - Barbara Bronik  
IX miejsce - dyplom wyróżnienia - Oskar Starosta, Małgorzata Pietrzak,
Julia Konefał, Franciszek Bohdziewicz,
Wiktoria Multan, Kuba Bard
  IV miejsce - Maciej Głowacki

V Międzyszkolny Konkurs Origami

 
      I miejsce - Lena Piękosz- Grabowska  
    Klasy V    
    dziewczęta    
XI miejsce - dyplom wyróżnienia - Mateusz Andryszak, Zofia Koziorowska,
Marcel Nowak, Owen Oxley,
Julia Krezymon, Kajetan Brunowicz
  II miejsce - Michalina
Sławek
   
         
         
    VI miejsce - Martyna Sochacka    
XIII miejsce - dyplom wyróżnienia - Marek Ścibior, Aditya Satpathy,
Aleksander Zawalski, Mikołaj Juszczakiewicz
       
    chłopcy    
    IV miejsce - Mateusz Rydzkowski    

Megaolimpiada Wiedzy z języka angielskiego

       
II miejsce – dyplom laureata - Kamil Kuc   VI miejsce - Jakub Zagórski    
         
III miejsce – dyplom laureata - Antonina Bojanowska   Klasy VI    
    chłopcy    

Konkurs ortograficzny

  I miejsce - Mateusz Andryszak    
III miejsce – dyplom laureata - Mateusz Mikołajczyk        
    III miejsce - Franciszek Bohdziewicz    
Wyróżnienia - Igor Kusz, Jan Derenda, Tobiasz Kręcicki,
Antoni Piasek, Franciszek Domalik, Amadeusz Daraż,
Igor Urbański, Maja Rogaczewska, Amelia Ostrowska
       
    V miejsce - Oskar Starosta    
         
         

X Megaolimpiada z Języka Angielskiego

       
Klasy V        
I miejsce - Blix van Hooven        
II miejsce - Natalia Ziemiaszewska        
Klasy VI        
II miejsce - Wiktoria Multan, Mikołaj Łoś        
III miejsce - Emilia Paprocka, Oskar Starosta        

Ogólnopolski Konkurs OLIMPUS 

       
Klasy IV        
I miejsce - 

grawerowany dyplom laureata - Maciej Socha, Alex Barczak

       

 

       
         
III miejsce - dyplom laureata - Filip Bak        
         
         
V miejsce - dyplom laureata - Jakub Gasiński, Weronika Gizicka, Daria Dolacińska        
         
         
         
         
VII miejsce - dyplom laureata -
Aleksander Bojanowski, Olga Kochanowska, Paulina Rogaczewska
       
         
         
         
         
IX miejsce - dyplom laureata -
Sylwia Borbely, Iga Rozbicka, Weronika Bucior
       
         
         
         
         
X miejsce - dyplom laureata -
Nina Gordon,Wacław Kobus
       
         
         
Klasy V        
VII miejsce - dyplom laureata -
Natalia Ziemiaszewska, Blix van Hooven
       
         
         
         
IX miejsce - dyplom laureata -
Olga Rydzkowska, Joshua Kochuthara, Klara Winiarczyk, Anna Depta, Maksymilian Pasikowski, Halszka Drozd, Ewa Dubieniecka
       
         
         
         
         
         
         
         
         
Klasy VI        
III miejsce - dyplom laureata - Owen Oxley, Julia Konefał        
         
         
IV miejsce - dyplom laureata - Ali Eski        
         
         
V miejsce - dyplom laureata - Wiktoria Multan, Oskar Starosta, Zofia Koziorowska,
Franciszek Bohdziewicz
       
         
         
         
         
         
VII miejsce - dyplom laureata - Jagoda Makowska, Koko Figura- Schoenhals, Małgorzata Pietrzak        
         
         
         
         
VIII miejsce - dyplom laureata - Marek Ścibior        
         
         
IX miejsce - dyplom laureata - Kajetan Brunowicz, Mikołaj Łoś, Kuba Bard, Marcel Nowak, Jacek Kaczmarek, Emilia Paprocka        
         
         
         
         
         
         
         

"FOCUS ON AMERICA"

       
Laureaci - Wacław Kobys, Maksymilian Kurczewski        
         

Ogólnopolska Olimpiada "OLIMPUS" - język angielski

       
Klasy I        
I miejsce - Marcin Kupis        
         
IV miejsce - Agata Roucova, Jerzy Makowski, Kay Kamiński, Barbara Bronik        
         
         
         
         
V miejsce - Zofia Zagórska,
Marcelina Szukalska
       
         
         
VI miejsce - Michał Szumilewicz, Natalia Popkowska, Jeremi Konefał        
         
         
         
VII miejsce - Szymon Głuchowski        
         
VIII miejsce - Mikołaj Gołębiowski, Ewa Bednarz        
         
         
IX miejsce - Zofia Lubańska, Antonina Bańkowska        
         
         
X miejsce - Konrad Wielochowski, Mikołaj Mierzejewski, Zofia Buchcic        
         
         
XI miejsce - Marianna Gałkowska        
         
XIII miejsce - Ignacy Turek, Dominika Sikorska, MariannaSkowronek, Vivien Nowak        
         
         
XV miejsce - Adela Ptach, Martyna Nowak, Karolina Białek        
         
         
         
Klasy II        
IV miejsce - Antoni Piasek, Igor Kusz        
         
VI miejsce - Mateusz Mikołajczyk        
         
VII miejsce - Amelia Ostrowska, Zofia Miniatorska, Selena Kupczyk        
         
         
         
XI miejsce - Sonia Maliszewska, Julia Warczak, Matthew Ryan, Kosma Kaszyński        
         
         
         
         
XII miejsce - Mikołaj Oppeln – Bronikowski,
Martin Marroqui – Sewastianowicz
       
         
         
XIV miejsce - Ruby Oxley, Julia Młodnicka, Tomasz Borbely        
         
         
         
Klasy III        
I miejsce - Amadeusz Daraż        
         
II miejsce - Antonina Bojanowska        
         
IV miejsce - Tobiasz Kręcicki        
         
V miejsce - Joanna Szlachta        
         
VI miejsce - Jan Derenda        
         
VII miejsce - Kamil Kuc        
         
IX miejsce - Marta Sprzączkowska, Szymon Kujawa, Jan Kaliszczak        
         
         
X miejsce - Jakub Talignani – Landi        
         
XII miejsce - Kaszmir Figura – Schoenhals        
         
XIII miejsce - Aleksandra Panufnik        
         
XIV miejsce - Michalina Urbańska, Maja Drozd        
         
         
XV miejsce - Barbara Mirkowicz, Oskar Dąbrowski        
         
         

Wojewódzki Konkurs Wiedzy o USA "Focus on America"

"Sopockie Asy z Szóstej Klasy" - konkurs polonistyczno-matematyczny

Regaty - Puchar klasy optimist

VI Międzyszkolny Festiwal Piosenki Pop 2014

Międzyszkolny Konkurs „Gdynia – miasto , które mnie urzekło”

I miejsce - Michalina Sławek, Oskar Starosta Laureaci - Alicja Guzowska (klasa 6B) oraz Jabub Kraut (klasa 6A) III miejsce - Sławomir Kapałka (klasa 6B) II miejsce – Weronika Gizicka, Weronika Bucior i Nina Gordon (klasa 3B) III miejsce - Natalia Ziemiaszewska (klasa 4B)

Ogólnopolski Konkurs z Języka Angielskiego “OLIMPUS”

Ogólnopolski Konkurs "Zuch"

Mistrzostwa Gdyni w "Dwa Ognie Usportowione"

Wyróżnienie - Ella Roberts (klasa 4B)  
Klasy 4 Laureaci - Selena Kupczyk, Antoni Piasek,Tobiasz Kręcicki, Amadeusz Daraż, Nina Gordon, Julia Młodnicka, Tobiasz Kręcicki, Amadeusz Daraż, Jan Derenda, Maciej Socha, Alex Barczak,Filip Bak, Nina Gordon, Daria Dolacińska Reprezentacja szkoły - II miejsce

Festiwal Piosenki Niemieckiej

 
I miejsca - Olga Rydzkowska, Hugo Kaszyński

Wojewódzki konkurs z języka polskiego dla uczniów szkół podstawowych

Mistrzostwa Gdyńskich Szkół w Pływaniu

I miejsce - klasa 1A,  
III miejsce - Ella Roberts

Etap rejonowy:

Reprezentacja szkoły - III miejsce II miejsce – duet Julia Konefał i Emilia Paprocka (klasa 5A)  
V miejsca - Amelia Maliszewska, Joshua Kochuthara Małgorzata Pietrzak, Mateusz Andryszak (klasa VA),  Julia Krezymon (klasa VB), Marta Kupis, Katarzyna Makowska, Jakub Kraut (klasa VIA), Alicja Guzowska, Mateusz Gasiński (klaa VIB)

I Etap Nordea Trefl Basket Cup

III miejsce – klasa 2A  
VII miejsca - Halszka Drozd, Patryk Buszka, Anna Depta   Reprezentacja szkoły - II miejsce

Szkolny konkurs plastyczny ‘Halloween’

 
VIII miejsce - Ewa Dubieniecka  

II Etap Nordea Trefl Basket Cup

Laureaci:  
IX miejsca - Martyna Sochacka, Jakub Zagórski, Blix Van Hooven, Klara Winarczyk   Reprezentacja szkoły - II miejsce Klasy O - Barbara Bronik  
 

Wojewódzki Konkurs Mitologiczny 

Międzynarodowe Zawody Pływackie Szkół Podstawowych w Gdyni

Klasy I – Maksymilian Basir  
Klasy 5

Etap rejonowy:

KLASY 0 Klasy II – Antonina Bojanowska  
III miejsca - Mateusz Andryszak, Jacek Kaczmarek, Kajetan Brunowicz, Mikołaj Łoś Julia Krezymon (klasa VB) oraz Oskar Starosta (klasa 5A)

styl dowolny z deską:

Klasy III – Olga Kochanowska  
 

Ogólnopolski Konkurs Matematyczny „Alfik”

I miejsce - Antonina Bańkowska

Międzyszkolny Konkurs Plastyczny „Jan Paweł II - Papież dialogu”

 
IV miejsca - Małgorzata Pietrzak, Owen Oxley Laureat - Mateusz Andryszak (klasa VA) II miejsce - Ignacy Turek III miejsce – Olga Rydzkowska (klasa 4B)  
V miejsca - Koko Figura-Schoenhals, Marcel Nowak

Międzynarodowy Konkurs "Kangur Matematyczny"

III miejsce - Jeremi Konefał    
VII miejsca - Jakub Zieliński, Marek Ścibior, Jakub Ochmański, Kuba Bard, Jagoda Makowska, Aditya Satpathy, Julia Krezymon

kategoria "Beniamin"

styl dowolny z przyborem:

   
  Bardzo dobry wynik – Mateusz Andryszak I miejsce - Kay Kamiński    
VIII miejsca - Ali Eski Wyróżnienie - Filip Barczak, Mateusz Gasiński, II miejsce - Maksymilian Dobrowolski    
IX miejsca - Franciszek Bohdziewicz, Julia Konefał, Mikołaj Juszczakiewicz

kategoria "Maluch"

III miejsce - Konrad Wielochowski    
X miejsca - Paweł Bednarz, Oskar Starosta Bardzo dobry wynik – Alex Barczak

styl grzbietowy z przyborem:

   
Klasy 6 Wyróżnienie - Jakub Gasiński I miejsce - Dominika Sikorska    
I miejsce - Katarzyna Makowska

kategoria "Żaczek”

II miejsce - Kay Kamiński     
III miejsca - Filip Barczak, Jakub Kraut, Marcela Krotofil, Kacper Majerski, Sławomir Kapałka Wyróżnienie - Aleksandra Panufnik, Oskar Dąbrowski, Amadeusz Daraż III miejsce - Konrad Wielochowski    
 

Sprawdzian Szóstoklasisty 2014

styl grzbietowy bez przyboru:

   
V miejsca - Marcel Ustowski, Marika Domurad, Maria Głowacka, Mateusz Gasiński 33 punkty na 40 możliwych I miejsce - Nowak Martyna    
    II miejsce - Wasilewski Jan    
VI miejsca - Róża Mejza, Aleksandra Głowacka, Marta Kupis, Aleksandra Urbańska   III miejsce - Turek Ignacy     
    KLASY I    
IX miejsca - Kayla Mead, Jan Brzozowski, Jakub Solecki  

styl dowolny:

   

Wojewódzki Konkurs Recytatorski Poezji Polskiej

  I miejsce - Marta Guzowska    
Finaliści - Amelia Maliszewska oraz Stanisław Zaucha   II miejsce - Selena Kupczyk     
Wyróżnienie - Natalia Ziemiaszewska, Karolina Szyszkin, Paweł Bednarz oraz Mikołaj Łoś   III miejsce - Julia Młodnicka     
   

styl dowolny z przyborem:

   

Wojewódzka Megaolimpiada wiedzy - język angielski

  I miejsce - Lena Piękosz - Grabowska    
Laureaci:   II miejsce - Franciszek Domalik    
Daria Dolacińska (klasa IIIB),    III miejsce - Martin Marroqui–Sewastianowicz     
Patrycja Latecka (klasa IIIC), Antonina Bojanowska (klasa IIB)  

styl grzbietowy bez przyboru:

   
Wyróżnienie - Jan Derenda, Iga Rozbicka, Tobiasz Kręcicki, Alex Barczak,
Maciej Socha, Jan Kaliszczak
  I miejsce - Marta Guzowska    
    II miejsce - Selena Kupczyk    
    III miejsce - Julia Młodnicka    
   

styl grzbietowy z przyborem :

   
    I miejsce - Ruby Oxley    
    II miejsce - Tomasz Kokosza    
    III miejsce - Maksymilian Basir    
    KLASY II    
   

styl dowolny:

   
    I miejsce - Urbańska Michalina    
    II miejsce - Aleksandra Panufnik    
    III miejsce - Oskar Dąbrowski    
   

styl dowolny z przyborem:

   
    I miejsce - Jan Derenda    
    II miejsce - Martyna Kamińska    
    III miejsce - Bartłomiej Hinc    
   

styl grzbietowy:

   
    I miejsce - Aleksandra Panufnik    
    II miejsce - Michalina Urbańska    
    III miejsce - Kaszmir Figura -Schoenhals    
   

styl grzbietowy z przyborem:

   
    I miejsce - Jan Derenda    
    II miejsce - Hinc    
    III miejsce - Kręcicki    
    KLASY III    
   

styl dowolny chłopcy:

   
    I miejsce - Hubert Dąbrowski    
    II miejsce - Jakub Gasiński    
    III miejsce - Maciej Głowacki    
   

styl grzbietowy:

   
    II miejsce - Maksymilian Nehrebecki    
    z deską    
    I miejsce - Hubert Dąbrowski    
    II miejsce - Wiktor Pedrycz    
    II miejsce - Jakub Gasiński    
    III miejsce - Eugeniusz Arciszewski – Mielewczyk     
         
    sztafeta: I miejsce    
   

styl dowolny dziewczęta:

   
    I miejsce - Iga Rozbicka    
   

styl grzbietowy:

   
    I miejsce - Iga Rozbicka    
    II miejsce - Dagmara Poleszak    
    II miejsce  - Paulina Rogaczewska    
    III miejsce - Patrycja Latecka    
    KLASY IV    
   

styl dowolny dziewczęta:

   
    I miejsce - Natalia Ziemiaszewska    
    II miejsce - Karolina Szyszkin    
    III miejsce - Olga Rydzkowska    
   

styl grzbietowy:

   
    I miejsce - Natalia Ziemiaszewska    
    II miejsce - Karolina Szyszkin    
    III miejsce - Olga Rydzkowska    
   

styl klasyczny :

   
    I miejsce - Martyna Sochacka    
    II miejsce - Michalina Sławek    
    III miejsce - Ewa Dubieniecka    
   

styl dowolny chłopcy:

   
    I miejsce - Patryk Buszka    
   

styl grzbietowy:

   
    I miejsce - Mateusz Ciesielski    
    II miejsce - Igor Wielicki    
   

styl klasyczny:

   
    III miejsce - Maksymilian Kurczewski     
    sztafeta: I miejsce    
    KLASY V    
   

styl dowolny chłopcy:

   
    I miejsce - Oskar Starosta    
    II miejsce - Mateusz Andryszak    
    III miejsce - Marcel Nowak    
   

styl grzbietowy:

   
    I miejsce - Mateusz Andryszak    
    II miejsce - Franciszek Bohdziewicz    
    III miejsce - Jakub Ochmański    
   

styl klasyczny:

   
    I miejsce - Oskar Starosta    
    III miejsce - Aleksander Zawalski    
    KLASY V    
   

styl dowolny dziewczęta:

   
    I miejsce - Zofia Koziorowska    
    III miejsce - Koko Figura - Schoenhals    
   

styl grzbietowy:

   
    I miejsce - Zofia Koziorowska    
    III miejsce - Koko Figura - Schoenhals    
   

styl klasyczny:

   
    III miejsce - Julia Konefał    
    I miejsce Sztafeta    
    KLASY VI    
   

styl klasyczny chłopcy:

   
    II miejsce - Jakub Solecki    
   

styl dowolny chłopcy:

   
    I miejsce - Kacper Majerski    
   

styl grzbietowy chłopcy:

   
    I miejsce - Kacper Majerski    
   

styl klasyczny dziewczęta:

   
    I miejsce - Oliwia Pedrycz    
    II miejsce - Aleksandra Urbańska    
    III miejsce - Alicja Guzowska    
    KLASY VI    
   

styl dowolny:

   
    II miejsce - Viktoria Orlikowska    
    III miejsce - Alicja Guzowska    
   

styl grzbietowy:

   
    II miejsce - Viktoria Orlikowska    
    I miejsce - Sztafeta    

Szkolny konkurs pisarski o "Halloween"

"Sopockie Asy z Szóstej Klasy" - konkurs polonistyczno-matematyczny

Bieg Oliwski

Szkolny konkurs "Art& Library"

Konkurs szkolny "Mój różaniec"

I miejsce - Anna Depta 3A -  “The monster’s attack” I miejsce - Agnieszka Górska Klasa II - dziewczynki Klasy 0-I I miejsce - Bartosz Hinc i Iga Rozbicka
  II miejsce - Katarzyna Siwicka III miejsce - Iga Rozbicka I miejsce - Aleksandra Panufnik , Aleksandra Bury  
II miejsce - Olga Rydzkowska 3B -  „Halloween”   VI miejsce - Oliwia Kaszubowska II miejsce - Zosia Miniatorska, Franek Domalik, Maja Drozd II miejsce - Tymoteusz Sternicki
    Klasa II - chłopcy III miejsce - Bartosz Hinc  
III miejsce - Hugo Kaszyński 3A -  “The Addams Family”   I miejsce - Jakub Gasiński Klasa II III miejsce - Sergiusz Bonda
    II miejsce - Igor Borowski I miejsce - Weronika Bucior, Maksymilian Nehrebecki  

Konkurs z polskiego organizowany przez Radę Szkoły

  IV miejsce - Maciej Głowacki II miejsce - Iga Rozbicka, Oliwia Kaszubowska Wyróżenienie - Amelia Ostrowska, Jakub Talignani-Landi, Weronika Bucior, Patryk Buszka

Poziom szkolny:

  V miejsce - Wiktor Pedrycz III miejsce - Dagmara Poleszak, Nina Kapałka  
Olga Borowska, Agata Cierpka, Dominika Daraż, Agnieszka Górska, Katarzyna Siwicka, Anita Solecka, Natalia Roman   Klasa III - dziewczynki Klasa III  

Poziom wojewódzki:

  V miejsce - Michalina Sławek I miejsce - Amelia Maliszewska, Anna Depta  
Dominika Daraż   VI miejsce - Ewa Dubieniecka II miejsce - Karolina Szyszkin  

Ogólnopolska Olimpiada "OLIMPUS"

  Klasa III - chłopcy III miejsce - Olga Rydzkowska, Julia Gebhardt, Meylis Arshimov, Aleksandra Dąbrowska, Aleksandra Sulikowska  
Klasa I   V miejsce - Dawid Kaszubowski

Szkolny konkurs "ECO Fashion Show"

 
I miejsce -  Jakub Talignani-Landi   VI miejsce - Jakub Zagórski Klasy 0-I  
II miejsce -  Amadeusz Daraż, Oskar Dąbrowski, Tobiasz Kręcicki   Klasa IV - chłopcy Max Basir, Aleksandra Bury  
Klasa III   I miejsce - Franciszek Bohdziewicz Klasy II-III  
III miejsce  - Francisco Mustico   II miejsce - Mateusz Andryszak Mateusz Oroń, Weronika Bucior  

"Look. How beautiful Gdynia is!” - konkurs na folder o Gdyni w języku obcym

  VI miejsce - Ali Eski Klasy IV-VI  
Wyróżnienie - Agnieszka Górska   Klasa V - dziewczynki Natalia Wirkijowska, Mikołaj Łoś  

“Why is Gdynia worth visiting?” - konkurs na prezentację multimedialną w języku angielskim

  V miejsce - Katarzyna Makowska    
I miejsce  - Mateusz Andryszak   Klasa VI - dziewczynki    
Wyróżnienie  - Marek Ścibior   I miejsce - Katarzyna Siwicka    
    II miejsce - Magdalena Jankowicz    
   

Turniej Piłkarski w Gdyni Chwarzno - Wiczlino

   
    I miejsce - Filip Barczak, Dawid Tziamtzis, Mateusz Andryszak, Dawid Kaszubowski, Franek Bohdziewicz.    
         
         
    II miejsce - Aditya Satpathy, Mateusz Rydzkowski, Paweł Bednarz,Maksymilian Kurczewski, Mikołaj Łoś    
         
   

I Turniej minikoszykówki "Gdynia Sharks"

   
    Reprezentacja szkoły - IV miejsce    
   

II Turniej minikoszykówki "Gdynia Sharks"

   
    Reprezentacja szkoły - II miejsce    
   

Turniej minikoszykówki dla szkół podstawowych w Gdyni

   
    II miejsce - dziewczynki    
    III miejsce - chłopcy     
   

Turniej karate dla szkół z województwa pomorskiego

   
    II miejsce - Jakub Solecki    

MULTITEST 2011 - Język angielski

Interdyscyplinarny konkurs języka polskiego z historią - etap rejonowy

Bieg Oliwski

Szkolny konkurs w literowaniu 'Spelling Bee'

Konkurs szkolny "Jan Paweł II - człowiek modlitwy"

Klasa IV Radosław Grabarczyk, Hubert Mielnik, Aleksandra Ciesielska, Maria Kleczkowska Klasa I - dziewczynki Klasa II A Klasy 0-III
III miejsce - Kacper Majerski

Interdyscyplinarny konkurs matematyka z przyrodą - etap rejonowy

II miejsce - Iga Rozbicka I miejsce - Hugo Kaszyński I miejsce - Maksymilian Pasikowski , Pola Kamińska
VI miejsca - Mateusz Gasiński, Oliwia Pedrycz, Zofia Aerts Aleksandra Ciesielska, Stanisław Konopka III miejsce - Kasia Kras I miejsce - Mateusz Rydzkowski II miejsce - Iga Rozbicka, Maciej Socha
VIII miejsce - Filip Barczak

VII Megaolimpiada Wiedzy

VI miejsce - Oliwia Kaszubowska  I miejsce - Julia Gebhardt III miejsce - Jakub Kabat, Jakub Gasińki
IX miejsca - Aleksandra Urbańska, David Tziamtzis Klasa II Klasa I - chłopcy I miejsce - Anna Depta - Klasy IV-VI
X miejsca - Alicja Guzowska, Viktoria Orlikowska I miejsce  -Hugo Kaszyński I miejsce - Jakub Gasiński I miejsce - Jakub Zagórski - I miejsce - Agnieszka Górska
XI miejsce - Katarzyna Makowska Klasa IV II miejsce - Leon Domalik III miejsce - Meylis Arshimov - II miejsce - Agata Cierpka, Anita Solecka
XIII miejsce - Lidia Szadzińska I miejsce -  Kacper Majerski IV miejsce - Wiktor Pedrycz Klasa II B III miejsce - Marcela Krotofil
XIV miejsca - Maria Głowacka, Marcela Krotofil, Marcel Ustowski, Róża Mejza Klasa V IX miejsce - Hubert Dąbrowski II miejsce - Igor Wielicki, Iveel Dorjkhand, Joshua Kochuthara, Olga Rydzkowska, Natalia Ziemiaszewska, Fransisco Mustico Wyróżnienie - Paweł Bednarz, Jakub Zagórski, Katarzyna Siwicka, Dominika Daraż, Antonina Bojanowska
XV miejsce - Aleksandra Głowacka II miejsce - Dominika Daraż X miejsce - Michał Sobol    Nagroda specjalna - Hugo Kaszyński
Klasa V Klasa VI XI miejsce - Wacław Kobus     
V miejsce - Katarzyna Siwicka II miejsce - Aleksandra Ciesielska Klasa II - dziewczynki    
VI miejsce - Dominika Daraż

"Sopockie Asy z Szóstej Klasy" - konkurs polonistyczno-matematyczny

II miejsce - Michalina Sławek  

Międzyszkolny Konkurs „Gdynia – miasto, które mnie urzekło”

XI miejsce - Agnieszka Górska I miejsce - Radosław Grabarczyk VIII miejsce - Ewa Dubieniecka   I miejsce - Julia Domnik
Klasa VI III miejsce - Maria Kleczkowska IX miejsce - Natalia Ziemieszewska Klasa III A III miejsce - Oskar Kaźmierczak
VIII miejsce - Maria Kleczkowska

IV Ogólnopolskim Sprawdzianie Czytania ze Zrozumieniem

XII miejsce - Emilia Maliszewska II miejsce - Emilia Paprocka  
X miejsce - Aleksandra Ciesielska Wyróżnienie dla szkoły Klasa II - chłopcy III miejsce - Oskar Starosta, Marek Ścibior, Paweł Bednarz, Mateusz Andryszak, Ali Eski  
XI miejsce - Radosław Grabarczyk

Ogólnopolski Konkurs "Zuch"

I miejsce - Mateusz Rydzkowski   

"Pokażę Ci moje miasto"

XII miejsce - Hubert Mielnik Klasa Ia II miejsce - Dawid Kaszubowski   Wyróżnienie - Bogdan Oworuszko
XIV miejsce - Oskar Każmierczak Alex Barczak, Leon Domalik, Kuba Gasiński, Maciej Głowacki, Wacław Kobus, Iga Rozbicka, Maciej Socha III miejsce - Jakub Zagórski    
XV miejsce - Marika Głogowska Klasa Ib Klasa III - dziewczynki    

"Look. How beautiful Gdynia is!” - konkurs na folder o Gdyni w języku obcym

Nina Gordon (najlepszy wynik w szkole), Kasia Kras, Wiktor Pedrycz, Dagmara Poleszak XIX miejsce - Zofia Koziorowska Klasa III B  
III miejsce - Julia Domnik Klasa Ic XXIII miejsce - Jagoda Makowska I miejsce - Wiktoria Multan   
wyróżnienie - Katarzyna Siwicka  Olga Kochanowska, Jakub Eski,Paulina Rogaczewska, Nina Kapałka Klasa III - chłopcy II miejsce - Aleksander Zawalski,Mikołaj Łoś, Kajetan Brunowicz, Owen Oxley, Aditya Satpathy  

“Why is Gdynia worth visiting?” - konkurs na prezentację multimedialną w języku angielskim

Klasa IIa II miejsce - Franciszek Bohdziewicz    
I miejsce - Agnieszka Górska  Hugo Kaszyński, Julia Gebhardt III miejsce - Mateusz Andryszak    

Regionalny Konkurs z Języka Angielskiego “Mała Matura”

Klasa IIIa V miejsce - Ali Eski    
I miejsce - Radosław Grabarczyk Mateusz Andryszak IX miejsce - Aleksander Zawalski    
II miejsce - Aleksandra Ciesielska   XII miejsce - Oskar Starosta

Konkurs Poezji Polskiej - etap szkolny 

 

Olimpiada z Języka Angielskiego “ALBUS”

  Klasa IV - dziewczynki I miejsce - Paweł Bednarz  
Klasy IV   VII miejsce - Katarzyna Makowska II miejsce - Nina Gordon  
I miejsce - Kacper Majerski, Dawid Tziamtzis, Filip Barczak   X miejsce - Oliwia Pedrycz III miejsce - Amelka Maliszewska  
III miejsce - Sławomir Kapałka, Marika Domurad, Katrzyna Makowska, Aleksandra Głowacka   XI miejsce - Alicja Guzowska

"Spacer ulicami Gdyni" - konkurs na grę planszową

 
V miejsce - Alicja Guzowska, Lidia Szadzińska, Natalia Wirkijowska, Marcel Ustkowski   XV miejsce - Marta Kupis III miejsce - Dominika Daraż  
VII miejsce - Aleksandra Urbańska, Oliwia Pedrycz, Jan Brzozowski, Marta Kupis   XVII miejsce - Róża Mejza

Szkolny konkurs plastyczny ‘Picasso’

 
IX miejsce - Marcela Krotofil, Iwo Przyklang, Jakub Kraut   XIX miejsce - Aleksandra Głowacka Klasy 0  
Klasa V   Klasa IV - chłopcy I miejsce - Selena Kupczyk  
I miejsce - Dominika Daraż   IV miejsce - Jakub Kraut Klasa I  
VII miejsce - Michał Witka, Natalia Roman, Anita Solecka   VII miejsce - Sławomir Kapałka I miejsce - Maciej Socha  
VIII miejsce - Agnieszka Górska   XIV miejsce - Marcel Ustowski II miejsce - Wacław Kobus, Jakub Gasiński  
IX miejsce - Katarzyna Siwicka   Klasa V - dziewczynki III miejsce - Iga Rozbicka, Alex Barczak, Maciej Głowacki  
Klasa VI   XIII miejsce - Natalia Roman Klasa II  
VII miejsce - Aleksandra Ciesielska   XVIII miejsce - Agnieszka Górska I miejsce - Francisco Mustico  
IX miejsce - Maria Kleczkowska, Stanisław Konopka, Oskar Każmierczak, Wojciech Kożliński   Klasa V - chłopcy II miejsce - Hugo Kaszyński, Anna Depta  
X miejsce - Hubert Mielnik   XX miejsce - Jakub Sobol III miejsce - Olga Rydzkowska, Martyna Sochacka  
    Klasa VI - dziewczynki Klasa III  
    X miejsce - Aleksandra Ciesielska I miejsce - Małgorzata Pietrzak  
    XIII miejsce - Maria Kleczkowska II miejsce - Paweł Bednarz Ali Eski  
    XV miejsce - Marika Głodowska III miejsce - Kajetan Brunowicz , Julia Krezymon  
    20 miejsce - Carolin Melz

Międzyszkolny konkurs piosenki pop w języku angielskim "You Can Sing"

 
    Klasa VI - chłopcy Kategoria zespół:  
    VI miejsce - Radosław Grabarczyk II miejsce - Emilia Paprocka, Julia Konefał, Paweł Bednarz   
    XIII miejsce - Oskar Kaźmierczak Kategoria solista:  
    XVIII miejsce - Wojciech Koźliński III miejsce - Oskar Starosta  
   

Indywidualne Mistrzostwa Gdyni w pływaniu

   
    Styl dowolny - Kacper Majerski - II miejsce    
    Styl grzbietowy - Kacper Majerski - II miejsce    
    Styl dowolny - Viktoria Orlikowska - III miejsce    
    Styl grzbietowy - Viktoria Orlikowska - VIII miejsce    
    Styl klasyczny - Alicja Guzowska - VI miejsce    
    Styl klasyczny - Iwo Przyklang - X miejsce    
    Styl klasyczny - Julia Domnik - VIII miejsce    
    Styl grzbietowy - Iwo Przyklang - XII miejsce    
    Styl grzbietowy - Marysia Kleczkowska - VIII miejsce    
   

XL Wojewódzkie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Indywidualnym Pływaniu

   
    Styl dowolny - Kacper Majerski - IV miejsce    
    Styl grzbietowy - Kacper Majerski - II miejsce    
    Styl dowolny - Viktoria Orlikowska - IV miejsce    
   

Mistrzostwa Gdyni w "Dwa Ognie Usportowione"

   
    Reprezentacja szkoły - III miejsce    

MULTITEST 2010 - Język angielski

Ogólnopolski Konkurs Geograficzny Geo-Planeta

Bieg Oliwski

 

Szkolny Konkurs Plastyczny "Jan Paweł II - odwaga świętości"

Dyplomy laureata otrzymali: Wyróżnienie i bardzo dobry wynik Klasa I - dziewczynki   Klasy I-III
IX miejsce - Dominika Daraż -  kl. 4,
Magdalena Jankowicz -  kl. 4
Julian Stachura - kl. 6 III miejsce - Michalina Sławek   I miejsce - Dorian Kułakowski
  Wyróżnienie: VII miejsce - Natalia Ziemiaszewska   II miejsce - Dawid Kaszubowski
X miejsce - Katarzyna Siwicka - kl. 4 Karolina Kołodziejska - kl. 5, Karol Oppeln-Bronikowski - kl. 6, Radosław Grabarczyk - kl. 5, Filip Gunther - kl. 6, Maximilian Melz - kl. 6, Maria Kleczkowska - kl. 5, Hubert Mielnik - kl. 5, Aleksandra Ciesielska - kl. 5, Wojciech Koźliński - kl. 5, Julia Domnik - kl. 5 Klasa I - chłopcy   III miejsce - Ola Urbańska
V miejsce - Maria Kleczkowska  - kl. 5

Interdyscyplinarny konkurs matematyka z przyrodą - etap rejonowy

I miejsce - Mateusz Rydzykowski -   Wyróżnienie - Marek Ścibior, Kajetan Brunowicz
X miejsce - Aleksandra Ciesielska  - kl. 5 Maria Kleczkowska - kl. 5 V miejsce - Jakub Zagórski    Klasy IV- VI
IX miejsce - Karol Oppeln-Bronikowski  - kl. 6 Julian Stachura - kl. 6 Klasa II - chłopcy   I miejsce - Agnieszka Górska
Wyróżnienie otrzymali:

Interdyscyplinarny konkurs języka polskiego z historią - etap rejonowy

VI miejsce - Ali Eski   II miejsce - Carolin Melz
XV miejsce - Anita Solecka  - kl. 4 Karol Oppeln-Bronikowski - kl. 6 VIII miejsce - Mateusz Andryszak   III miejsce - Radek Grabarczyk
XIII miejsce - Hubert Mielnik  - kl. 5, Julian Stachura - kl. 6 Klasa III - dziewczynki    
Radosław Grabarczyk  - kl. 5, Karolina Kołodziejska - kl. 5 V miejsce - Kasia Makowska    
Oskar Kaźmierczak  - kl. 5, Maria Kleczkowska - kl. 5 Klasa III - chłopcy    
Aleksandra Goździelewska  - kl. 6 Radosław Grabarczyk - kl. 5 I miejsce - Kacper Antkowiak    
XIV miejsce -Julian Stachura  -  kl. 6 Stanisław Konopka - kl. 5 IV miejsce - Kacper Majerski    

MULTITEST 2010 - Język polski

  Klasa IV - dziewczynki    
Wyróżnienie otrzymali:   IX miejsce - Agnieszka Górska    
XV miejsce - Agnieszka Górska -  kl. 4   Klasa IV - chłopcy    

Megaolimpiada z języka angielskiego

  X miejsce - Maksymilian Stępniewski    
Klasy V   Klasa V - dziewczynki    
I miejsce - Hubert Mielnik, Karolina Kołodziejska   VIII miejsce - Melz Carolin     
II miejsce - Maria Kleczkowska   IX miejsce - Kołodziejska Karolina    
III miejsce - Aleksandra Ciesielska, Oskar Kaźmierczak   X miejsce - Głodowska Marika    
IV miejsce - Marika Głodowska   Klasa V - chłopcy    
V miejsce - Radosław Grabarczy   IV miejsce - Grabarczyk Radek    
Klasy VI   Klasa VI - dziewczynki    
V miejsce - Karol Oppeln- Bronikowski   VI miejsce - Krotofil Julia    
VI miejsce - Julian Stachura   Klasa VI - chłopcy    
    IV miejsce - Melz Maximilian    
    IX miejsce - Oppeln-Bronikowski Karol    
    X miejsce - Borowski Jan     
   

Mistrzostwa Gdyńskich Szkół Podstawowych w Pływaniu

   
    8 x 25 stylem dowolnym - V miejsce    
    4 x 25 stylem dowolnym - VIII miejsce    
    4 x 25 stylem zmiennym - VIII miejsce    
   

VI Mistrzostwa Gdyni Szkół Podstawowych w "Dwa Ognie"

   
    Chłopcy - I miejsce    
    Dziewczęta - VII miejsce    
   

V Międzynarodowe Zawody Pływackie

   
    Klasy 0    
   

Styl dowolny z przyborem

   
    II miejsce - Gasiński Jakub    
   

Styl grzbietowy

   
    I miejsce - Varda Elena    
    II miejsce - Gasiński Jakub    
   

Styl grzbietowy z przyrządem

   
    I miejsce - Socha Maciej     
    II miejsce - Borowski Igor    
    Klasy I    
   

Styl dowolny z przyrządem

   
    III miejsce - Grzechnik Oliwier (1b)    
   

Styl grzbietowy

   
    I miejsce - Ziemiaszewska Natalia (1b) -    
    II miejsce - Rydzkowski Mateusz (1a) -    
    III miejsce - Zagórski Jakub (1a) -    
   

Styl grzbietowy z przyrządem

   
    I miejsce - Podworska Natalia (1a) -    
    II miejsce - Kaszubowski Dawid (1a) -    
    Klasy II    
    Dziewczęta    
   

Styl dowolny

   
    II miejsce - Koziorowska Zofia (2a)    
    VII miejsce - Torvinen Anni (2b)    
   

Styl Klasyczny

   
    III miejsce - Konefał Julia (2a)    
   

Styl grzbietowy

   
    II miejsce - Varda Vania (2b) -    
    IV miejsce - Torvinen Anni (2b) -    
    V miejsce - Koziorowska Zofia (2a) -    
    Chłopcy    
   

Styl dowolny

   
    I miejsce - Cichowski Stefan (2a) -    
    II miejsce - Starosta Oskar (2a) -    
    IV miejsce - Andryszak Mateusz (2a) -    
   

Styl grzbietowy

   
    I miejsce - Andryszak Mateusz (2a)    
    II miejsce - Cichowski Stefan (2a)    
    IV miejsce - Starosta Oskar (2a)    
    V miejsce - Ochmański Jakub (2a)    
    VI miejsce - Zawalski Aleksander (2b)    
    Klasy III    
    Dziewczęta    
   

Styl dowolny

   
    I miejsce - Orlikowska Victoria (3b)    
    VI miejsce - Mejza Róża (3a)    
   

Styl klasyczny

   
    II miejsce - Urbańska Aleksandra (3b)    
    III miejsce - Guzowska Alicja (3b)    
    V miejsce - Mejza Róża (3a)    
   

Styl grzbietowy

   
    I miejsce - Orlikowska Victoria (3b)    
    II miejsce - Głowacka Maria (3b)    
    III miejsce - Guzowska Alicja (3b)    
    IV miejsce - Krotofil Marcela (3b)    
    VI miejsce - Pedrycz Oliwia (3b)    
    Chłopcy    
   

Styl dowolny

   
    I miejsce - Majerski Kacper (3b)    
    III miejsce - Przyklang Iwo (3a)    
    V miejsce - Kraut Jakub (3a)     
   

Styl klasyczny

   
    II miejsce - Domnik Maciej(3a)    
    IV miejsce - Przyklang Iwo (3a)    
    VI miejsce - Kapałka Sławomir (3b)    
   

Styl grzbietowy

   
    I miejsce - Majerski Kacper (3b)    
    III miejsce - Gasiński Mateusz (3b)     
    IV miejsce - Kapałka Sławomir (3b)    
    V miejsce - Ustowski Marcel (3a)     
    VI miejsce - Brzozowski Jan (3a)     
    Klasy IV    
    Dziewczęta    
   

Styl dowolny

   
    II miejsce - Tymińska Dominika    
   

Styl klasyczny

   
    III miejsce - Cierpka Agata    
   

Styl grzbietowy

   
    IX miejsce - Siwicka Katarzyna    
    Chłopcy    
   

Styl klasyczny

   
    VII miejsce - Sobol Jakub    
   

Styl grzbietowy

   
    X miejsce - Sobol Jakub    
    Klasy V    
    Dziewczęta    
   

Styl dowolny

   
    II miejsce - Kleczkowska Maria    
   

Styl klasyczny

   
    V miejsce - Melz Carolin     
   

Styl grzbietowy

   
    III miejsce - Kleczkowska Maria     
    V miejsce - Melz Carolin    
    Chłopcy    
   

Styl dowolny

   
    III miejsce - Stanisławski Michał     
    VII miejsce - Torvinen Tuomas     
   

Styl klasyczny

   
    III miejsce - Grabarczyk Radosław    
    V miejsce - Konopka Stanisław     
    VI miejsce - Torvinen Tuomas    
   

Styl grzbietowy

   
    III miejsce - Stanisławski Michał    
    VI miejsce - Grabarczyk Radosław    
    Klasy VI    
    Dziewczęta    
   

Styl dowolny

   
    I miejsce - Krotofil Julia     
    VI miejsce - Goździelewska Aleksandra     
   

Styl klasyczny

   
    III miejsce - Goździelewska Aleksandra    
   

Styl motylkowy

   
    I miejsce - Krotofil Julia    
    Chłopcy    
   

Styl dowolny

   
    VI miejsce - Oppeln-Bronikowski Karol    
    VII miejsce - Stachura Julian    
   

Styl klasyczny

   
    III miejsce - Melz Maksymilian    
   

Styl grzbietowy

   
    VI miejsce - Stachura Julian    
    VII miejsce - Gunther Filip    

MULTITEST 2009 - Język niemiecki

Interdyscyplinarny konkurs języka polskiego z historią

Mistrzostwa Gdyni w pływaniu indywidualnym

Konkurs Recytatorski 'Wierszykarnia - czyli humor w poezji'

 
laureat - Maximillian Melz II Etap - Michał Jachman Styl dowolny - Julia Krotofil - III miejsce Klasy I  
wyróżnienie - Karolina Kołodziejska

Interdyscyplinarny konkurs matematyka z przyrodą

Mistrzostwa województwa w pływaniu indywidualnym

II miejsce - Paweł Bednarz   
wyróżnienie - Maria Kleczkowska - II etap - Magdalena Grabarczyk Styl dowolny - Julia Krotofil -  X miejsce IV miejsce - Hania Schroeder    
wyróżnienie - Radosław Grabarczyk  

Rejonowe Mistrzostwa Gdyni w Mini-koszykówce Chłopców

Klasy II  
wyróżnienie - Marika Głodowska    Reprezentacja szkoły - IV miejsce II miejsce - Viktoria Orlikowska  
wyróżnienie - Aleksandra Ciesielska      IV miejsce - Iwo Przyklang  
      Klasy III  
      I miejsce - Maciej Guć  
     

Wojewódzki Konkurs Plastyczny "Matematyko gdzie jesteś?"

 
      wyróżnienie - Aleksandra Urbańska  

MULTITEST 2008 - Język angielski

MULTITEST 2008 - Matematyka

Sztafetowe Mistrzostwa Gdyni Szkół Podstawowych w Pływaniu

 

IV Edycja Międzyszkolnego Konkursu Wiedzy o Gdyni "Gdynia - miasto, które mnie urzekło

klasa IV klasa VI 8 x 25 m stylem dowolnym - III miejsce   I miejsce - Aleksander Zweifel 
wyróżnienie - Antoni Czarzasty  wyróżnienie - Karolina Zaborowska 

XI Turniej Piłkarski Coca-Cola Cup 2009

 

Ogólnopolski Konkurs Ekologiczny EKO-PLANETA

klasa V

Konkurs interdyscyplinarny języka polskiego z historią dla uczniów szkół podstawowych województwa pomorskiego organizowanego przez Pomorskie Kuratorium Oświaty

II miejsce w kategorii szkół podstawowych w I etapie eliminacji   Michał Wojnowski - wyróżnienie za album pt. "Środowisko wodne w Polsce - uroki i zagrożenia"
laureat - Damian Tziamtzis  Karolina Zaborowska - uczestniczka II etapu

XIV edycji Turnieju Piłki Nożnej Orange Cup im. Marka Wielgusa

  Michał Jachman - wyróżnienie za najwyższy w szkole wynik testu ekologicznego w kategorii "Adept"
laureat - Karolina Jankowska  Carmen Uljanicka - uczestniczka II etapu IV miejsce chłopców w eliminacjach powiatowych   Stanisław Konopka - wyróżnienie za najwyższy w szkole wynik testu ekologicznego w kategorii "Maluch"
wyróżnienie - Karolina Stanisławska 

Konkurs interdyscyplinarny matematyka z przyrodą dla uczniów szkół podstawowych województwa pomorskiego organizowanego przez Pomorskie Kuratorium Oświaty

   

Międzyszkolny Konkurs Prac Badawczych "Młody Naukowiec"

wyrożnienie - Agathe Toussaint Karolina Zaborowska - uczestniczka II etapu     Michał Wojnowski - nagroda główna za wykonanie najlepszej pracy w swojej kategorii
wyrożnienie - Michał Jachman Carmen Uljanicka - uczestniczka II etapu     Aniela Stachura - nagroda główna za wykonanie najlepszej pracy w swojej kategorii
wyrożnienie - Magdalena Grabarczyk

Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego "FOX"

    wyróżnienie - Aurelia Muller
wyrożnienie - Michał Wojnowski

Laureaci

    wyróżnienie - Michał Jachman
klasa VI Jan Borowski - klasa 4     wyróżnienie - Karolina Jankowska
laureat - Aleksander Zubrzycki  Wyniki bardzo dobre uzyskali     wyróżnienie - Karolina Stanisławska 
wyróżnienie - Karolina Zaborowska  Aurelia Muller - klasa 5      
wyróżnienie - Paweł Jarocki Magdalena Grabarczyk - klasa 5      
wyróżnienie - Carmen Uljanicka Aleksandra Ciesielska - klasa 3      

Ogólnopolska Olimpiada "OLIMPUS"

Radosław Grabarczyk - klasa 3      
Klasa VI Hubert Mielnik - klasa 3      
laureat - Karolina Zaborowska  Wyniki dobre uzyskali      
laureat - Jean-Paul Jarocki Maria Kleczkowska - klasa 3      

Konkurs "English Phonics Competition"

Karolina Kołodziejska - klasa 3      
drużyna w składzie: Stefan Cichowski, Wiktoria Multan i Kuba Ochmański Adam Bluma - klasa 3      

Konkurs "English for the First Grades"

Karol Oppeln-Bronikowski - klasa 4      
I miejsce - Kacper Majerski - (82/83 pkt) Karolina Jankowska - klasa 5      
II miejsce - Filip Barczak - (81/83 pkt) Michał Jachman - klasa 5      
III miejsce - Kuba Ochmański - (80/83 pkt) Mikołaj Wirkijowski - klasa 5      

Konkurs "Reading Competition in the 1st Grades"

Karolina Stanisławska - klasa 5      
I miejsce - Marcela Krotofil  Aleksander Zweifel - klasa 6      
II miejsce - Aleksandra Urbańska  Aniela Stachura - klasa 6      
  Estera Pietkiewicz - klasa 6      
 

Miedzynarodowy Konkurs Matematyczny "KANGUR

     
  wyróżnienie - Maria Kleczkowska