Nasi uczniowie w ramach wymiany międzynarodowej Erasmus+ z Hiszpanią pogłębali przez tydzień współpracę międzypokoleniową.

W styczniu 2024 r. odbyły się różnorodne wydarzenia z udziałem naszej młodzieży i seniorów. Pzygotowano prezentacje robotów edukacyjnych, sesję fotograficzną i niespodziankę z wierszami. Następnie odbyły się zajęcia taneczne oraz warsztaty, gdzie seniorzy przekazywali młodzieży życiowe umiejętności. 

Wizyty z lokalnych placówek, takich jak CAS i SENIOR+, oraz spotkania z Fundacją My Kaszubi, dopełniły tygodniowy program, który zaangażował około 70 seniorów. Te wydarzenia nie tylko sprzyjały wymianie kulturowej, lecz także budowały mosty międzypokoleniowe, wspierając rozwój społeczności lokalnych i globalnych.

 

Wydarzenie zostało opisane na stronie internetowej: http://www.seniorplus.gdynia.pl/aktualnosci-aktualnosci/Spotkania-miedzynarodowe-i-miedzypokoleniowe.html

 

 

 

 

 

 

 

Joanna Napieralska
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.