Nadal aktywnie współpracujemy z naszymi szkołami partnerskimi w ramach projektu Erasmus+ „Razem piszemy historię przyszłości!”.

Jednym z warunków projektu Erasmus jest to, że musi mieć unikalne logo. W ramach tego konkretnego projektu postanowiliśmy przeprowadzić konkurs między wszystkimi trzema szkołami partnerskimi. Każda szkoła miała swój własny wewnętrzny konkurs, aby wybrać swoje logo, a następnie, po wybraniu wszystkich trzech, uczniowie ze wszystkich szkół mogli głosować na swojego osobistego faworyta.

Miło nam poinformować, że zwyciężczynią międzynarodowego konkursu na logo została: Nina Ziemianowicz - uczennica Amerykańskiej Szkoły Podstawowej.

Jesteśmy niezwykle dumni! Gratulacje Nino!

  

  

 

 

 

 

 

 

 

 

Joanna Napieralska
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.