Z dumą pragniemy poinformować, że w Amerykańskiej Szkole Podstawowej rozpoczynamy kolejną międzynarodową przygodę!

 Jak co roku, wspominaliśmy tych, którzy stracili życie w tym strasznym dniu.

Nasza szkoła wspólnie ze szkołami partnerskimi z Danii, Hiszpanii i Grecji bierze udział w projekcie “Health and learning environment towards the 21´th century in Europe”, który jest współfinansowany przez Unię Europejską w ramach współpracy szkół programu Erasmus + (KA229).

Mimo że chwilowo wyjazdy zagraniczne ze względu na pandemię są wstrzymane, my już działamy lokalnie i realizujemy wspólne akcje. Nasze pierwsze zadanie to udział w wyzwaniu biegowym, zostaliśmy nominowani przez duńską szkołę #Kløvermarkskolen i oczywiście podjęliśmy ten „challenge”!

 

 

---> KLIKNIJ, ABY OBEJRZEĆ VIDEO <---

 

 

 

 

Natalia Maciejewska
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.