10  "Ubierz słupka, czyli akcja na Dzień Dziecka"

 

Jesteśmy dumni z naszej mamy, Pani Oli Bańkowskiej za wymyślenie zabawy, która pomoże sprawić, aby w poniedziałek, 1 czerwca miasto Gdynia wyglądało zabawnie i kolorowo!

 

 „To jest nie lada wyzwanie dla nas wszystkich - spędzić fantastyczny, kolorowy i wesoły Dzień Dziecka zachowując dystans i jednocześnie prawo do radości i zabawy z tej okazji. Poszukujemy rodzin, które chcą z nami wziąć udział w tym niezwykłym wydarzeniu. Z okazji Dnia Dziecka wspólnie ubierzemy słupki z placu Kaszubskiego i ulicy Świętojańskiej. Wierzę, że młodzi gdynianie wymyślą fantastyczne ubranka, a miasto tego dnia, czyli 1 czerwca będzie prawdziwie wesołym miasteczkiem" - do wzięcia udziału w akcji plenerowej gorąco zachęca Beata Szadziul, pełnomocnik prezydenta Gdyni ds. rodziny.
 

Zasady zabawy znajdują się pod linkiem:

http://www.gdyniarodzinna.pl/wydarzenie/9332,ubierz-slupka-czyli-zdystansowana-akcja-na-dzien-dziecka.html

 

Gratulujemy wspaniałego pomysłu!

 

 

Natalia Maciejewska
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.