3 marca troje uczniów z klasy VII reprezentowało naszą szkołę w Wojewódzkim Konkursie Wiedzy o życiu i twórczości Fryderyka Chopina zorganizowanym przez Akademię Muzyczną w Gdańsku

Wydarzenie to było nie tylko okazją do sprawdzenia swojej wiedzy na temat największego polskiego kompozytora wszechczasów, ale również dawało możliwość uczestnictwa w warsztatach wokalnych, podczas których dzieci m.in. wspólnie śpiewały pieśni Chopina. Dodatkową atrakcją całego dnia konkursowego był koncert, podczas którego uczestnicy wysłuchali najznakomitszych pozycji z repertuaru wokalno-instrumentalnego Chopina.

W II-etapowej rywalizacji drużynowej Zofia Miniatorska, Igor Kusz oraz Mikołaj Oppeln-Bronikowski uzyskali świetny wynik otrzymując wyróżnienie.

Gratulujemy!

war4

 

 

Natalia Maciejewska
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.