Sztuka jest rodzajem medium, z jakim człowiek ma bezpośredni kontakt od najmłodszych lat – na przykład poprzez obserwację kolorów, proces przeżywania zjawisk estetycznych czy świadomość istnienia różnorakich form wykorzystywanych w codziennym życiu

Edukacja poprzez sztukę sprzyja poznawaniu siebie, świata wokół, a także rozwija twórcze myślenie, zdolność wyobraźni, akceptację inności, świadomość tego, że istnieje wiele odpowiedzi na to samo pytanie.

Klasa 6A wzięła udział w projekcie "Małe ASP", w ramach którego w Akademii Sztuk Pięknych w Gdańsku zorganizowane zostały warsztaty poświęcone wycinance.

A. Pieleszek

 

Nadi1    Nadi2    w3

 

 

 

Natalia Maciejewska
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.