Wykorzystując część pieniędzy zebranych z tegorocznej Aukcji Charytatywnej zakupiliśmy dwa laptopy i dwie myszy komputerowe, które zostały podarowane dzieciom przez Kasię Pawłóczenko i Natalię Maciejewską.

Zanim sprzęty przekazano dzieciom, zostały wyposażone w konta z hasłami użytkowników, program antywirusowy oraz pakiet Office.

Poprzedni komputer, który znajdował się w Domu Dziecka był komputerem stacjonarnym, który od dłuższego czasu nie działał poprawnie. Oczywiście dzieci chciały z niego korzystać, ale pojawiały się trudności, ponieważ był stary i wolny. Cieszymy się, że będą mogli użytkować dwa nowe laptopy.

Za jakiś czas ponownie odwiedzimy Dom Dziecka, aby sprawdzić, czy wszystko w porządku z komputerami i rozwiązać wszelkie problemy, które pojawiły się od czasu naszej pierwszej wizyty.

Zostaliśmy ciepło przyjęci przez pracowników Domu Dziecka. Podobnie, jak my byli wdzięczni za hojność rodziców ze Szkoły Amerykańskiej, dzięki którym mogliśmy dokonać zakupu sprzętów.

Jak mówi nasze motto: "Dobro powraca".

 

war4

 

 

 

Natalia Maciejewska
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.