Jest nam niezmiernie miło poinformować, że od 1 grudnia 2019r. w Amerykańskiej Szkole Podstawowej zaczynamy realizację projektu pt. „Mobilność międzynarodowa nauczycieli kluczem do rozwoju Amerykańskiej Szkoły Podstawowej”.

Projekt będzie realizowany na zasadach Programu Erasmus+ a finansowany jest ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja pt. „Mobilność międzynarodowa nauczycieli kluczem do rozwoju Amerykańskiej Szkoły Podstawowej”.

Niniejszy projekt jest wynikiem zapotrzebowania naszej szkoły na rozwój w dziedzinach: podniesienie kompetencji pedagogicznych i językowych nauczycieli, zmiana tradycyjnych metod nauczania na nauczanie bardziej kreatywne wykorzystujące nowoczesne technologie oraz innowacyjne metody, otwarcie na Europę i zwiększenie liczby projektów międzynarodowych w szkole.

Projekt przeznaczony jest dla nauczycieli zainteresowanych podnoszeniem swoich kwalifikacji i zdobywaniem nowej wiedzy na kursach zagranicznych. Uczestnikami projektu będzie 14 nauczycieli z naszej szkoły, a koordynatorem P. Agnieszka Langowska. Kadra w ciągu całego okresu trwania projektu będzie wyjeżdżać na szkolenia językowe i metodyczne w krajach europejskich - Malta, Finlandia, Estonia, Portugalia i Hiszpania.

 

 

Nadi1

 

 

 

Natalia Maciejewska
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.