We Włoszech uczniowie poznali historię samochodów, Egiptu, Piemontu i rodziny królewskiej Savoy oraz osobiście poznali Ronaldo i Szczęsnego.

Trzecie spotkanie projektu JEUX SANS FRONTIERE Erasmus Plus na temat MIGRACJI miało miejsce w Cirie w północnych Włoszech, od 5 do 12 pażdziernika. Nasi uczniowie wspólnie z uczniami z Hiszpanii, Wielkiej Brytanii i Włoch współpracowali podczas warsztatów dotyczących przeciwdziałaniu rasizmowi, homofobii, dyskryminacji kobiet i osób niepełnosprawnych. Wspólne zwiedzanie Turynu i okolic, wspaniały krajobraz Piemontu i wjazd na masyw Mount Blanc wyciągiem Skyway pozostawiły niezapomniane wspomnienia.

 

Nadi1    Nadi2    w3    w4

 

 

 

Natalia Maciejewska
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.