Z całego serca pragniemy podziękować Dyrekcji i Nauczycielom Amerykańskiej Szkoły Podstawowej w Gdyni, a w szczególności Uczniom i ich Rodzicom za okazane serce, wrażliwość i szczodry gest dla Naszej Córeczki.

Dzięki Państwu wierzymy, że istnieją dobrzy ludzie, którym nie jest obojętny los drugiego człowieka, a w szczególności niepełnosprawnego dziecka, które tak bardzo pragnie być akceptowane.

Otrzymane od Państwa Środki finansowe ułatwią nam dalsze kosztowne leczenie i codzienną rehabilitację Naszej Lenki, bez której nie ma szans na poprawę rozwoju fizycznego i psychicznego.

Dla Lenki każdy dzień jest walką o samodzielność i dzięki Państwu wiemy, że nie jesteśmy osamotnieni w swojej walce !!!

Dziękujemy,

Lenka z Rodzicami