Jesteśmy bardzo szczęśliwi i dumni, mogąc Państwa poinformować, że tegoroczna Aukcja Charytatywna zakończyła się ogromnym sukcesem. Zebraliśmy wspólnie z rodzicami, uczniami i nauczycielami 74.590,65 zł. Jesteśmy bardzo wdzięczni za okazaną pomoc w realizacji tego przedsięwzięcia, jak również za hojność darczyńców. Szczególne podziękowania należą się grupie mam, na które zawsze możemy liczyć i dzięki ich pracy i zaangażowaniu cieszyć się sukcesem.

Podziękowania kierujemy do: Pani Ani B., Dagmary S., Kingi S., Emilii D., Asi M., Ewy W., Oli N., Agnieszki L., Asi Sz., Ewy MK., Ani W., Dominiki S. i oczywiście do współprowadzącej licytację Pani Kamy. Wszystkim pozostałym, których nie sposób wymienić z serca dziękujemy. Osobami i instytucjami, które bezpośrednio skorzystały ze zgromadzonych środków są:

  • Fundacja Dom Marzeń – dofinansowanie lekcji języka angielskiego
  • Dom Hospicyjny dla dzieci – Bursztynowa Przystań
  • Fundacja z Pompą – pomoc dzieciom chorym na białaczkę
  • Patrycja Wilga – podopieczna Hospicjum – zakup leżaka kąpielowego
  • Dawid Hnatyk – podopieczny Fundacji z Pompą – rehabilitacja po przeszczepie szpiku kostnego
  • Fundacja Mam Marzenie – realizacja marzeń ciężko chorych dzieci

Maya Angelou powiedziała:, „Kiedy dajemy chętnie, a przyjmujemy z wdzięcznością wszyscy są szczęśliwi”. Nie ma lepszej lekcji dla nas i dla naszych dzieci.