Bardzo dziękujemy Fundacji Marcina Gortata MG13 za organizację szkolnego Skills Challenge dla uczniów klas 4-6. Z informacji uzyskanych dzisiaj zostaliśmy wybrani do grona pięćdziesięciu szkół z całej Polski z ponad trzystu aplikujących o prawo startu w konkursie(dwie w trójmieście) 👍

Mistrzem Szkolnego Skills Challenge "Mierz Wysoko" w Amerykańskiej Szkole Podstawowej w Gdyni został uczeń klasy szóstej Kamil Kuc Kamil ma szansę reprezentowania Amerykańskiej Szkoły Podstawowej na wielkim finale ogólnopolskim w Łodzi na początku grudnia, gdzie nagrodą główną jest wyjazd do USA na mecz najlepszej koszykarskiej ligi świata NBA oraz spotkanie z Marcinem Gortatem, jedynym reprezentantem z Polski, aktualnie reprezentującym klub Washington Wizards
Drugie miejsce zajął Franek Domalik reprezentujący klasę piątą, trzecie miejsce przypadło Oliwierowi Miszewskiemu reprezentującemu klasę czwartą.


Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy sportowej postawy i zaangażowania podczas konkursu.